Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

IBM 128MB ECC SDRAM DIMM UPG 800Mhz Kod korekcyjny moduł pamięci

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
IBM
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
128MB ECC SDRAM DIMM UPG
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
20L0275
Kategoria
Pamięć o dostępie swobodnym (RAM), jest ważną częścią komputerów, serwerów i innych urządzeń elektronicznych. Zazwyczaj jest szybsza od permanentnych pamięci, a wszystkie informacje zostają utracone w momencie wyłączenia urządzenia. Dodatkowe RAM jest często przystępnym cenowo i skutecznym sposobem na unowocześnienie trochę podstarzałego sprzętu, aby mógł być używany kolejny rok.
moduły pamięci
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez IBM: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 16365
Statystyki oparte są o 71089 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 69428 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:06:44
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu IBM 128MB ECC SDRAM DIMM UPG 800Mhz Kod korekcyjny moduł pamięci:
To krótkie podsumowanie IBM 128MB ECC SDRAM DIMM UPG 800Mhz Kod korekcyjny moduł pamięci arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
IBM 128MB ECC SDRAM DIMM UPG, 800 Mhz, 184-pin DIMM, 2.5 V, 10 - 35 °C, 133 mm, 5 mm
Długie podsumowanie opisu IBM 128MB ECC SDRAM DIMM UPG 800Mhz Kod korekcyjny moduł pamięci :

IBM 128MB ECC SDRAM DIMM UPG. Prędkość zegara pamięci: 800 Mhz, Rodzaj pamięci: 184-pin DIMM, Napięcie pamięci: 2.5 V. Szerokość produktu: 133 mm, Długość urządzenia: 5 mm, Wysokość urządzenia: 35 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie IBM 128MB ECC SDRAM DIMM UPG 800Mhz Kod korekcyjny moduł pamięci oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Pamięć
Prędkość zegara pamięci *
Częstotliwość pracy pamięci (np. RAM).
800 Mhz
Rodzaj pamięci *
Cechy zewnętrzne modułu pamięci
184-pin DIMM
Napięcie pamięci
Napięcie pamięci urządzenia.
2,5 V
Kod korekcyjny
ECC oznacza Kodowanie korekcyjne i jest to jest pamięć, która jest w stanie wykryć i skorygować niektóre błędy pamięci bez interwencji użytkownika.
Yes
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
10 - 35°C
Waga i rozmiary
Szerokość produktu
Miara szerokości.
133 mm
Długość urządzenia
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
5 mm
Wysokość urządzenia
Wysokość produktu.
35 mm
Państwo Dystrybutor
Danmark 1 distributor(s)
X