X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
IBM
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Memory 256MB 200MHz ECC SDRAM DIMM
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
33L3281
Kategoria :
Pamięć o dostępie swobodnym (RAM), jest ważną częścią komputerów, serwerów i innych urządzeń elektronicznych. Zazwyczaj jest szybsza od permanentnych pamięci, a wszystkie informacje zostają utracone w momencie wyłączenia urządzenia. Dodatkowe RAM jest często przystępnym cenowo i skutecznym sposobem na unowocześnienie trochę podstarzałego sprzętu, aby mógł być używany kolejny rok.
moduły pamięci
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez IBM: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:05:16
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 15233
Statystyki oparte są o 66527 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64791 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu IBM Memory 256MB 200MHz ECC SDRAM DIMM 0.25GB DDR 200Mhz Kod korekcyjny moduł pamięci:
To krótkie podsumowanie IBM Memory 256MB 200MHz ECC SDRAM DIMM 0.25GB DDR 200Mhz Kod korekcyjny moduł pamięci arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
IBM Memory 256MB 200MHz ECC SDRAM DIMM, DDR, 184-pin DIMM, Złoto, 10 - 35 °C, 8 - 80%
Długie podsumowanie opisu IBM Memory 256MB 200MHz ECC SDRAM DIMM 0.25GB DDR 200Mhz Kod korekcyjny moduł pamięci:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie IBM Memory 256MB 200MHz ECC SDRAM DIMM 0.25GB DDR 200Mhz Kod korekcyjny moduł pamięci oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
IBM Memory 256MB 200MHz ECC SDRAM DIMM. Typ pamięci wewnętrznej: DDR, Rodzaj pamięci: 184-pin DIMM, Pokrycie ołowiem: Złoto
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Pamięć
Pamięć wewnętrzna*
Pamięć komputera, która jest bezpośrednio dostępna z procesora.
0,25 GB
Typ pamięci wewnętrznej*
Rodzaj pamięci wewnętrznej, np. RAM, GDDR5.
DDR
Prędkość zegara pamięci*
Częstotliwość pracy pamięci (np. RAM).
200 Mhz
Rodzaj pamięci*
Cechy zewnętrzne modułu pamięci
184-pin DIMM
Opóźnienie cas
Liczba cykli zegarowych potrzebna do dostępu do określonej kolumny danych w dynamicznej pamięci RAM. CAS latency, lub po prostu CAS, znane jest jako czas bramkowania adresu kolumny lub wyboru adresu kolumny, określane czasami jako Tcl.
2
Kod korekcyjny
ECC oznacza Kodowanie korekcyjne i jest to jest pamięć, która jest w stanie wykryć i skorygować niektóre błędy pamięci bez interwencji użytkownika.
Yes
Pokrycie ołowiem
Złoto
Funkcje regulowane
Authenticity Seal, Tamper evident carton seal
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
10 - 35°C
Zakres wilgotności względnej
8 - 80%
Waga i rozmiary
Szerokość produktu
Miara szerokości.
133,5 mm
Długość urządzenia
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
43 mm
Wysokość urządzenia
Wysokość produktu.
3,8 mm
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
45 g