X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Intel
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
D845GVAD2 S478 i845GV ATX DDR533 FSBUSB2
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
BOXD845GVAD2
Kategoria :
Płyta główna, jest elementem łączącym wszystkie poszczególne części komputera. Często ma kilka zintegrowanych elementów, jakich jak karta dźwiękowa, umożliwiająca komputerowi odtwarzanie muzyki lub karta sieciowa, łącząca komputer z siecią. Standardową formą współczynnika (rozmiar) płyty głównej jest ATX, potrzebna jest przynajmniej jedna midi-tower, aby ją wpasować. Płyty główne MicroATX są często kompletne i mają więcej urządzeń pokładowych jak karta graficzna i mieszczą się w mniejszych obudowach, ale są zazwyczaj mniej rozbudowane.
płyty główne
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Intel: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:05:36
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 7408
Statystyki oparte są o 66585 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64854 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Intel D845GVAD2 S478 i845GV ATX DDR533 FSBUSB2:
To krótkie podsumowanie Intel D845GVAD2 S478 i845GV ATX DDR533 FSBUSB2 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Intel D845GVAD2 S478 i845GV ATX DDR533 FSBUSB2, DDR-SDRAM, Micro ATX, AMI, -40 - 70 °C, 0 - 55 °C
Długie podsumowanie opisu Intel D845GVAD2 S478 i845GV ATX DDR533 FSBUSB2:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Intel D845GVAD2 S478 i845GV ATX DDR533 FSBUSB2 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Intel D845GVAD2 S478 i845GV ATX DDR533 FSBUSB2. Obsługiwane rodzaje pamięci: DDR-SDRAM. Rodzaj płyty: Micro ATX. Typ BIOS: AMI
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Pamięć
Obsługiwane rodzaje pamięci*
Rodzaje pamięci, które można używać z tym urządzeniem.
DDR-SDRAM
Praca
Rodzaj płyty*
Standard konstrukcji płyty głównej (ATX, BTX itp.)
micro ATX
BIOS
Typ BIOS*
BIOS (Basic Input/Output System – podstawowy system wejścia-wyjścia) to zapisany w pamięci stałej zestaw podstawowych procedur pośredniczących pomiędzy systemem operacyjnym a sprzętem. Posiada on własną pamięć, w której znajdują się informacje dotyczące daty, czasu oraz danych na temat wszystkich urządzeń zainstalowanych na komputerze. Jest to program zapisany w pamięci ROM płyty głównej oraz innych kart rozszerzeń takich jak np. karta graficzna.
AMI
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (przechowywanie)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.
-40 - 70°C
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
0 - 55°C