Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Intel BX80530F1200256 procesor

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Intel
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
BX80530F1200256
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
BX80530F1200256
Kategoria
Centralna Jednostka Komputera (CPU) lub (mikro) procesor jest częścią komputera, w której odbywa się najwięcej obliczeń. Pod względem mocy obliczeniowej, procesor jest najważniejszym elementem systemu komputerowego, a więc wydajność komputera w dużej mierze zależy od wydajności procesora. Przez długi okres czasu wydajność procesora była określana przez ilość MHz wyznaczającą częstotliwość zegara, jednak w dzisiejszych czasach częstotliwość zegara nie ma już więcej wiele wspólnego z szybkością procesora. Jednym z najlepszych sposobów aby porównać różne procesory jest przyjrzenie się standardom w Internecie. Proszę uważać przy zakupie procesora, aby był kompatybilny z płytą główną, np. aby pasował do odpowiedniego gniazda.
procesory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Intel: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 10728
Statystyki oparte są o 69357 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 67578 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:06:45
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Intel BX80530F1200256 procesor:
To krótkie podsumowanie Intel BX80530F1200256 procesor arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Intel BX80530F1200256, Intel® Celeron®, 1,2 GHz, Gniazdo 370, 130 nm, 32-bit, 100 Mhz
Długie podsumowanie opisu Intel BX80530F1200256 procesor :

Intel BX80530F1200256. Typ procesora: Intel® Celeron®, Taktowanie procesora: 1,2 GHz, Gniazdko procesora: Gniazdo 370. Termiczny układ zasilania (TDP): 32,1 W, Number of Processing Die Transistors: 44 M, Die Size przetwarzania: 80 mm². Pamięć cache: 256 KB

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Intel BX80530F1200256 procesor oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Thanks for ordering a data-sheet fix by Icecat.

Your data-sheet will be described/fixed in couple of days.

Procesor
Typ procesora *
Seria procesorów do których dany procesor należy.
Intel® Celeron®
Taktowanie procesora *
Prędkość mikroprocesora przy wykonywaniu poleceń czy włączaniu wibracji. Procesor wymaga określonej liczby cykli lub tyknięć zegara, aby wykonać konkretne polecenie. Im szybsze tempo, tym szybszy procesor i jego możliwośći. Prędkości zegara określa się zwykle w MHz (gdzie 1 MHz to 1 milion cykli na sekundę) lub w GHz (1 GHz to 1 tysiąc milionów cykli na sekundę). Im szybszy procesor, tym komputer będzie działał wydajniej.
1,2 GHz
Liczba rdzeni procesora *
Liczba rdzeni w procesorze. Niektóre procesory posiadają jeden rdzeń, inne wyposażone są w 2 (np. Intel Core Duo) lub więcej (np. Intel Xeon E7-285 ma 10 rdzeni).
1
Gniazdko procesora *
Komponenty mechaniczne i połączenia elektryczne pomiędzy mikroprocesorem a obwodem drukowanym (PCB). Pozwala to na wymianę procesora bez potrzeby lutowania.
Gniazdo 370
Litografia procesora *
Proces wykonywany przez procesor, np. procesor w komputerze.
130 nm
Magistrala systemowa
Interfejs łączący procesor z komputerem, możliwe jest również połączenie z innymi procesorami.
100 Mhz
Seria procesora
Intel Celeron 100 MHz FSB
Liczba wątków *
1
Tryby operacyjne procesora *
Tryby działania procesora, które ograniczają rodzaj i zakres wykonywanych operacji. Umożliwia to szybsze działanie systemu operacyjnego.
32-bit
Procesor cache
0,256 MB
Typ procesora pamięci
L2
Typ magistrali
FSB
Parytet FSB
Yes
Współczynnik Magistrala/Rdzeń
12
Nazwa kodowa procesora
Tualatin
Pamięć
Pamięć ECC wspierana przez procesor
Yes
Grafika
Karta graficzna on-board *
Karta graficzna wbudowana w płytę główną lub procesor.
Yes
Zarządzanie energią
Napięcie rdzenia procesora (AC)
1.5
Opis ogólny
Execute Disable Bit
Yes
Liczba przetwarzających tranzystorów
44 M
Die Size przetwarzania
80 mm²
Liczba tranzystorów układu graficznego & IMC Die
44 M
Termiczny układ zasilania (TDP) *
32,1 W
Opis ogólny
Wielkość opakowania procesora
49
Rozszerzenie PAE (Physical Address Extension)
32 bit
Procesor ARK ID
27168
Wbudowane opcje dostępne
Yes
Procesor cechy szczególne
Technologia Intel® Turbo Boost
Zwiększona wydajność w razie potrzeby\nTechnologia Intel® Turbo Boost 2.0 zwiększa wydajność procesora i układu graficznego poprzez zwiększenie częstotliwości operacyjnej, działając tym samym poniżej określonych w specyfikacji limitów. Maksymalna częstotliwość może być inna od podanej w zależności od obciążenia konfiguracji sprzętu, oprogramowania i ogólnej wydajności systemu.
Yes
Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep
Yes
Technologia Intel® Trusted Execution
Yes
Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology)
Zwiększona wydajność dla oprogramowania wielowątkowego\nTechnologia Intel® Hyper-Threading (Technologia Intel® HT) wpływa na efektywne wykorzystanie zasobów procesora, co umożliwia uruchomienie wielu wątków na każdym rdzeniu i zwiększeniu wydajności procesora. Dostępna w procesorach Intel® Core ™ i Intel® Xeon®, Technologia Intel HT pomaga uruchamiać wymagane aplikacje, jednocześnie chroniąc i zarządzając systemami oraz zapewniając przestrzeń dla rozwoju biznesu.
Yes
Intel® 64
Yes
Intel® Enhanced Halt State
Yes
Intel® Demand Based Switching
Yes
Warunki zewnętrzne
Tcase
70°C
Szczegóły Techniczne
Cache procesora
256 KB
Typ produktu
Podkategoria produktu.
1
Przepustowość magistrali
100
Rodzina produktów
Legacy Intel Celeron Processor
Segment rynku
DT
Nazwa produktu
Intel Celeron 1.20 GHz, 256K Cache, 100 MHz FSB
Status
End of Interactive Support
Nazwa producenta procesora
Intel Celeron
Napięcie rdzenia procesora
1.5
Rodzaje magistrali
MHz
Pozostałe właściwości
Pamięć cache
256 KB MB