Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Intel Celeron BX80532RC2200B 2.2GHz 0.128MB L2 Pudełko procesor

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Intel
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzinę produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
Celeron
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
BX80532RC2200B
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
BX80532RC2200B show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Centralna Jednostka Komputera (CPU) lub (mikro) procesor jest częścią komputera, w której odbywa się najwięcej obliczeń. Pod względem mocy obliczeniowej, procesor jest najważniejszym elementem systemu komputerowego, a więc wydajność komputera w dużej mierze zależy od wydajności procesora. Przez długi okres czasu wydajność procesora była określana przez ilość MHz wyznaczającą częstotliwość zegara, jednak w dzisiejszych czasach częstotliwość zegara nie ma już więcej wiele wspólnego z szybkością procesora. Jednym z najlepszych sposobów aby porównać różne procesory jest przyjrzenie się standardom w Internecie. Proszę uważać przy zakupie procesora, aby był kompatybilny z płytą główną, np. aby pasował do odpowiedniego gniazda.
procesory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Intel: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 11595
Statystyki oparte są o 69168 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 67408 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 07 kwi 2017 10:15:45
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Intel Celeron BX80532RC2200B 2.2GHz 0.128MB L2 Pudełko procesor :
Krótki, edytorski opis Intel Celeron BX80532RC2200B 2.2GHz 0.128MB L2 Pudełko procesor

Celeron® Processor 2.20 GHz, 128K Cache, 400 MHz FSB
Więcej>>>

Intel Celeron BX80532RC2200B 2.2GHz 0.128MB L2 Pudełko procesor

Oficjalny tekst marketingowy Intel Celeron BX80532RC2200B 2.2GHz 0.128MB L2 Pudełko procesor został dodany przez producenta
Procesor Intel® Celeron® zapewnia dostarczanie większej liczby instrukcji na cykl zegara, skracając czas operacji i zwiększając energooszczędność.

Technologia Intel® Smart Memory Access zwiększa wydajność systemu, optymalizując korzystanie z dostępnej szerokości pasma przesyłania danych.

Architektura Intel® 64 — udoskonalenie 32-bitowej architektury Intel — umożliwia procesorowi dostęp do większej ilości pamięci.
Krótkie podsumowanie opisu Intel Celeron BX80532RC2200B 2.2GHz 0.128MB L2 Pudełko procesor:
To krótkie podsumowanie Intel Celeron BX80532RC2200B 2.2GHz 0.128MB L2 Pudełko procesor arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Intel Celeron BX80532RC2200B, Intel® Celeron®, 2,2 GHz, Gniazdo 478, PC, 130 nm, 32-bit
Długie podsumowanie opisu Intel Celeron BX80532RC2200B 2.2GHz 0.128MB L2 Pudełko procesor :

Intel BX80532RC2200B, Celeron. Typ procesora: Intel® Celeron®, Taktowanie procesora: 2,2 GHz, Gniazdko procesora: Gniazdo 478. Zakres napięcia VID: 1,315 - 1,525 V. Termiczny układ zasilania (TDP): 57,1 W, Liczba przetwarzających tranzystorów: 55 M, Die Size przetwarzania: 131 mm². Pamięć cache: 128 KB

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Intel Celeron BX80532RC2200B 2.2GHz 0.128MB L2 Pudełko procesor oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Thanks for ordering a data-sheet fix by Icecat.

Your data-sheet will be described/fixed in couple of days.

Procesor
Typ procesora *
Seria procesorów do których dany procesor należy.
Intel® Celeron®
Taktowanie procesora *
Prędkość mikroprocesora przy wykonywaniu poleceń czy włączaniu wibracji. Procesor wymaga określonej liczby cykli lub tyknięć zegara, aby wykonać konkretne polecenie. Im szybsze tempo, tym szybszy procesor i jego możliwośći. Prędkości zegara określa się zwykle w MHz (gdzie 1 MHz to 1 milion cykli na sekundę) lub w GHz (1 GHz to 1 tysiąc milionów cykli na sekundę). Im szybszy procesor, tym komputer będzie działał wydajniej.
2,2 GHz
Liczba rdzeni procesora *
Liczba rdzeni w procesorze. Niektóre procesory posiadają jeden rdzeń, inne wyposażone są w 2 (np. Intel Core Duo) lub więcej (np. Intel Xeon E7-285 ma 10 rdzeni).
1
Gniazdko procesora *
Komponenty mechaniczne i połączenia elektryczne pomiędzy mikroprocesorem a obwodem drukowanym (PCB). Pozwala to na wymianę procesora bez potrzeby lutowania.
Gniazdo 478
Element dla *
Wskazuje przedmiot, którego element może stanowić dany produkt.
PC
Litografia procesora *
Proces wykonywany przez procesor, np. procesor w komputerze.
130 nm
Pudełko *
Plastikowy lub metalowy pojemnik na różne komponenty.
Yes
Magistrala systemowa
Interfejs łączący procesor z komputerem, możliwe jest również połączenie z innymi procesorami.
400 Mhz
Seria procesora
Intel Celeron 400 MHz FSB
Liczba wątków *
1
Tryby operacyjne procesora *
Tryby działania procesora, które ograniczają rodzaj i zakres wykonywanych operacji. Umożliwia to szybsze działanie systemu operacyjnego.
32-bit
Procesor cache
0,128 MB
Typ procesora pamięci
L2
Kompatybilne chipsety
Intel 852GME, Intel 852PM
Parytet FSB
Yes
Typ magistrali
FSB
Współczynnik Magistrala/Rdzeń
22
Nazwa kodowa procesora
Northwood
Pamięć
Pamięć ECC wspierana przez procesor
Yes
Grafika
Karta graficzna on-board *
Karta graficzna wbudowana w płytę główną lub procesor.
Yes
Zarządzanie energią
Zakres napięcia VID
1,315 - 1,525 V
Opis ogólny
Stan spoczynku
Yes
Execute Disable Bit
Yes
Liczba przetwarzających tranzystorów
55 M
Die Size przetwarzania
131 mm²
Liczba tranzystorów układu graficznego & IMC Die
55 M
Wielkość opakowania procesora
35
Termiczny układ zasilania (TDP) *
57,1 W
Opis ogólny
Procesor ARK ID
27176
Rozszerzenie PAE (Physical Address Extension)
32 bit
Wbudowane opcje dostępne
Yes
Physical Address Extension (PAE)
Yes
Zgodność z RoHS
Restriction of Hazardous Substances (RoHS) służy ograniczeniu użycia pewnych niebezpiecznych substancji powszechnie stosowanych w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. Każdy produkt zgodny z RoHS badany jest na obecność ołowiu (Pb), kadmu (Cd), rtęci (Hg), sześciowartościowego chromu (Hex-Cr), polibromowanych bifenyli (PBB) i polibromowego eteru (PBDE). PBB i PBDE są to środki zmniejszające palność używane w przypadku kilku rodzajów plastiku. Dla kadmu i sześciowartościowego chromu, poziom musi być mniejszy niż 0,01% substancji wagowych w surowym jednorodnym materiale. W przypadku ołowiu, PBB i PBDE, może ich być nie więcej niż 0,1%, w przeliczeniu na masę surowego jednorodnego materiału. Każdy element zgodny z RoHS musi zawierać 100 ppm lub mniej rtęci przy czym nie może być ona celowo dodana do elementu. W UE niektóry sprzęt wojskowy i medyczny został zwolnione z przestrzegania RoHS.
Yes
Procesor cechy szczególne
Technologia Intel® Turbo Boost
Zwiększona wydajność w razie potrzeby\nTechnologia Intel® Turbo Boost 2.0 zwiększa wydajność procesora i układu graficznego poprzez zwiększenie częstotliwości operacyjnej, działając tym samym poniżej określonych w specyfikacji limitów. Maksymalna częstotliwość może być inna od podanej w zależności od obciążenia konfiguracji sprzętu, oprogramowania i ogólnej wydajności systemu.
Yes
Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep
Yes
Technologia Intel® Trusted Execution
Yes
Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology)
Zwiększona wydajność dla oprogramowania wielowątkowego\nTechnologia Intel® Hyper-Threading (Technologia Intel® HT) wpływa na efektywne wykorzystanie zasobów procesora, co umożliwia uruchomienie wielu wątków na każdym rdzeniu i zwiększeniu wydajności procesora. Dostępna w procesorach Intel® Core ™ i Intel® Xeon®, Technologia Intel HT pomaga uruchamiać wymagane aplikacje, jednocześnie chroniąc i zarządzając systemami oraz zapewniając przestrzeń dla rozwoju biznesu.
Yes
Intel® 64
Yes
Intel® Demand Based Switching
Yes
Intel® Enhanced Halt State
Yes
Warunki zewnętrzne
Tcase
70°C
Szczegóły Techniczne
Typ produktu
Podkategoria produktu.
1
Cache procesora
128 KB
Rodzina produktów
Legacy Intel Celeron Processor
Nazwa produktu
Intel Celeron 2.20 GHz, 128K Cache, 400 MHz FSB
Segment rynku
DT
Rodzaje magistrali
MHz
Napięcie rdzenia procesora
1.315-1.525
Przepustowość magistrali
400
Status
End of Interactive Support
Nazwa producenta procesora
Intel Celeron
Pozostałe właściwości
Technologia Intel® Virtualization (Intel® VT)
Uproszczenie wirtualizacji i redukcja kosztów ogólnych\nTechnologia Intel® Virtualization (Intel® VT) pomaga uczynić wirtualizacje praktyczną, eliminując koszty ogólne wydajności, zmniejsza złożoność i poprawia bezpieczeństwo przy wsparciu sprzętowym. Wirtualizacja pozwala na wiele obciążeń by dzielić wspólny zbiór zasobów, tak aby wiele z nich mogło współpracować w jednym miejscu przy zachowaniu pełnej izolacji od siebie.
Yes
Dodatkowy SKU
Yes
Pamięć cache
128 KB MB