X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Intel
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
CompactCard ENet RJ45 WCE
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
CFE10EU
Kategoria :
NIC lub karta sieciowa jest płytą drukowaną lub chipem, umożliwiającą komputerowi komunikację z innymi komputerami w sieci. Po podłączeniu do sieci, komputery mogą udostępniać strony internetowe, pliki, drukarki i inne zasoby. Najbardziej popularnym standardem sieci jest Ethernet, który może być rozpoznany przez prostokątne złącza zawierające osiem przewodów. Sieć bezprzewodowa ze standardem 802.11b oraz z szybszym 802.11g staje się coraz bardziej popularna zarówno w domu jak i w biurze, jednak nie jest jeszcze tak szybka jak sieć przewodowa (Ethernet). Miejsce publiczne z dostępem do bezprzewodowego Internetu nazywa się "hot spot".
karty sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Intel: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 08 lut 2017 16:03:49
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 10356
Statystyki oparte są o 66830 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 65095 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Intel CompactCard ENet RJ45 WCE:
To krótkie podsumowanie Intel CompactCard ENet RJ45 WCE arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Intel CompactCard ENet RJ45 WCE, Przewodowy, 10 Mbps, FCC Part 15, FCC Class B, and CE Mark. Ethernet Standards IEEE 802.3 for 10Base-T , RJ-45, Active: 23 mA, Sleep: 0 mA, 41,4 x 42,8 x 5 mm
Długie podsumowanie opisu Intel CompactCard ENet RJ45 WCE:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Intel CompactCard ENet RJ45 WCE oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Intel CompactCard ENet RJ45 WCE. Technologia łączności: Przewodowy. Szybkość transmisji danych: 10 Mbps. Certyfikaty: FCC Part 15, FCC Class B, and CE Mark. Ethernet Standards IEEE 802.3 for 10Base-T . Typ przewodu: RJ-45, Zasilanie: Active: 23 mA, Sleep: 0 mA, Wymiary produktu (SxGxW): 41,4 x 42,8 x 5 mm
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Łączność
Technologia łączności*
Przewodowy
Inne połączenia
Interfejs ynajdujący się na urządzeniu, do którego można podłączyć inne urządzenie.
10Base-T unshielded twisted pair (UTP)
Connector Type: RJ-45
Przepustowość
Szybkość transmisji danych
Szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane MC, wyrażona w jednostkach na sekundę, może się różnić w zależności od konfiguracji sieci.
10 Mbps
Szybkość przesyłania danych
Szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane MC, wyrażone w jednostkach na sekundę, może się różnić w zależności od konfiguracji sieci.
0,001 Gbit/s
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
10.65 g
Zaświadczenia
Certyfikaty
FCC Part 15, FCC Class B, and CE Mark.
Ethernet Standards
IEEE 802.3 for 10Base-T
Pozostałe właściwości
Typ przewodu
Rodzaj kabla, np. kabel elektryczny, optyczny.
RJ-45
Zasilanie
Active: 23 mA, Sleep: 0 mA
Cechy sieci
Ethernet/Fast Ethernet
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
Windows 95/98/2000/ NT 4.0
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
41,4 x 42,8 x 5 mm