X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Intel
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
PRO 100VE Adapter ENet CNR RJ45 20pk
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
CNLA6000PAK20
Kategoria :
NIC lub karta sieciowa jest płytą drukowaną lub chipem, umożliwiającą komputerowi komunikację z innymi komputerami w sieci. Po podłączeniu do sieci, komputery mogą udostępniać strony internetowe, pliki, drukarki i inne zasoby. Najbardziej popularnym standardem sieci jest Ethernet, który może być rozpoznany przez prostokątne złącza zawierające osiem przewodów. Sieć bezprzewodowa ze standardem 802.11b oraz z szybszym 802.11g staje się coraz bardziej popularna zarówno w domu jak i w biurze, jednak nie jest jeszcze tak szybka jak sieć przewodowa (Ethernet). Miejsce publiczne z dostępem do bezprzewodowego Internetu nazywa się "hot spot".
karty sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Intel: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 08 lut 2017 16:04:04
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 8959
Statystyki oparte są o 66830 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 65095 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Intel PRO 100VE Adapter ENet CNR RJ45 20pk:
To krótkie podsumowanie Intel PRO 100VE Adapter ENet CNR RJ45 20pk arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Intel PRO 100VE Adapter ENet CNR RJ45 20pk, Przewodowy, 10 - 100 Mbps, DMI 2.0 and SNMP, FCC B, CE, 0 - 55 °C, RJ-45
Długie podsumowanie opisu Intel PRO 100VE Adapter ENet CNR RJ45 20pk:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Intel PRO 100VE Adapter ENet CNR RJ45 20pk oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Intel PRO 100VE Adapter ENet CNR RJ45 20pk. Technologia łączności: Przewodowy. Szybkość transmisji danych: 10 - 100 Mbps. Protokoły zarządzające: DMI 2.0 and SNMP. Certyfikaty: FCC B, CE. Typ przewodu: RJ-45, Zasilanie: 430mW, Typy sieci: 10BASE-T, 100BASE-TX
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Łączność
Technologia łączności*
Przewodowy
Inne połączenia
Interfejs ynajdujący się na urządzeniu, do którego można podłączyć inne urządzenie.
RJ-45
Przepustowość
Szybkość transmisji danych
Szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane MC, wyrażona w jednostkach na sekundę, może się różnić w zależności od konfiguracji sieci.
10 - 100 Mbps
Szybkość przesyłania danych
Szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane MC, wyrażone w jednostkach na sekundę, może się różnić w zależności od konfiguracji sieci.
0,01 Gbit/s
Protokoły
Protokoły zarządzające
DMI 2.0 and SNMP
Praca
Pojemność pamięci wewnętrznej
Ilość pamięci, mierzona w megabajtach, zainstalowana na dysku twardym urządzenia
0,006 MB
Zaświadczenia
Certyfikaty
FCC B, CE
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
0 - 55°C
Pozostałe właściwości
Typ przewodu
Rodzaj kabla, np. kabel elektryczny, optyczny.
RJ-45
Zasilanie
430mW
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
Microsoft Windows NT 4.0/95/98/2000, Novell NetWare 3.2, 4.2, 5.0, 5.1, Client 3.2, SCO UnixWare 7, Linux 2.25 or later
Typy sieci
10BASE-T, 100BASE-TX