X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Intel
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
REXBURG2 S478 I845GE MATX
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
KD845GERLKPAK10
Kategoria :
Płyta główna, jest elementem łączącym wszystkie poszczególne części komputera. Często ma kilka zintegrowanych elementów, jakich jak karta dźwiękowa, umożliwiająca komputerowi odtwarzanie muzyki lub karta sieciowa, łącząca komputer z siecią. Standardową formą współczynnika (rozmiar) płyty głównej jest ATX, potrzebna jest przynajmniej jedna midi-tower, aby ją wpasować. Płyty główne MicroATX są często kompletne i mają więcej urządzeń pokładowych jak karta graficzna i mieszczą się w mniejszych obudowach, ale są zazwyczaj mniej rozbudowane.
płyty główne
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Intel: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 13 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:05:36
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 7213
Statystyki oparte są o 66800 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 13-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 65070 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Intel REXBURG2 S478 I845GE MATX:
To krótkie podsumowanie Intel REXBURG2 S478 I845GE MATX arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Intel REXBURG2 S478 I845GE MATX, DDR-SDRAM, Intel, Socket T (LGA 775), Network adapter - Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, micro ATX, AMI
Długie podsumowanie opisu Intel REXBURG2 S478 I845GE MATX:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Intel REXBURG2 S478 I845GE MATX oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Intel REXBURG2 S478 I845GE MATX. Obsługiwane rodzaje pamięci: DDR-SDRAM. Typ procesora: Intel, Gniazdko procesora: Socket T (LGA 775). Cechy sieci: Network adapter - Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet. Rodzaj płyty: micro ATX. Typ BIOS: AMI
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Pamięć
Obsługiwane rodzaje pamięci*
Rodzaje pamięci, które można używać z tym urządzeniem.
DDR-SDRAM
Kod korekcyjny
ECC oznacza Kodowanie korekcyjne i jest to jest pamięć, która jest w stanie wykryć i skorygować niektóre błędy pamięci bez interwencji użytkownika.
Yes
Procesor
Typ procesora*
Seria procesorów do których dany procesor należy.
Intel
Gniazdko procesora*
Komponenty mechaniczne i połączenia elektryczne pomiędzy mikroprocesorem a obwodem drukowanym (PCB). Pozwala to na wymianę procesora bez potrzeby lutowania.
Socket T (LGA 775)
Sieć komputerowa
Cechy sieci
Network adapter - Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Praca
Rodzaj płyty*
Standard konstrukcji płyty głównej (ATX, BTX itp.)
micro ATX
BIOS
Typ BIOS*
BIOS (Basic Input/Output System – podstawowy system wejścia-wyjścia) to zapisany w pamięci stałej zestaw podstawowych procedur pośredniczących pomiędzy systemem operacyjnym a sprzętem. Posiada on własną pamięć, w której znajdują się informacje dotyczące daty, czasu oraz danych na temat wszystkich urządzeń zainstalowanych na komputerze. Jest to program zapisany w pamięci ROM płyty głównej oraz innych kart rozszerzeń takich jak np. karta graficzna.
AMI
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (przechowywanie)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.
-40 - 70°C
Pozostałe właściwości
Nadmiarowe kontrolery
DMA/ATA-100 (Ultra)
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
244 x 208 mm
Wyjście audio
Rodzaj dźwięku wyjściowego, które wytwarza urządzenie.
Sound card
Karta graficzna
Lista układów, znana również jako koprocesor graficzny; podobna do mikroprocesora zwykle obecnego na graficznych kartach akceleratorowych. Przetwarza grafikę oraz tworzy punkty i linie na ekranie.
AGP 4x - Intel 845GE
Inne połączenia
Interfejs ynajdujący się na urządzeniu, do którego można podłączyć inne urządzenie.
4 x Hi-Speed USB - 4 PIN USB Type A
1 x serial - RS-232 - 9 pin D-Sub (DB-9)
1 x parallel - IEEE 1284 (EPP/ECP) - 25 pin D-Sub (DB-25)
2 x storage - DMA/ATA-100 (Ultra) - 40 PIN IDC
1 x storage - floppy interface - 34 PIN IDC
1 x keyboard - generic - 6 pin mini-DIN (PS/2 style)
1 x mouse - generic - 6 pin mini-DIN (PS/2 style)
1 x audio - line-In - mini-phone stereo 3.5 mm
1 x audio - line-out - mini-phone stereo 3.5 mm
1 x microphone - input - mini-phone mono 3.5 mm
1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15)
1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX - RJ-45