X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Intel
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
PRO 100S Svr F+ENet PCI RJ45 168bit
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PILA8470C3
Kategoria :
NIC lub karta sieciowa jest płytą drukowaną lub chipem, umożliwiającą komputerowi komunikację z innymi komputerami w sieci. Po podłączeniu do sieci, komputery mogą udostępniać strony internetowe, pliki, drukarki i inne zasoby. Najbardziej popularnym standardem sieci jest Ethernet, który może być rozpoznany przez prostokątne złącza zawierające osiem przewodów. Sieć bezprzewodowa ze standardem 802.11b oraz z szybszym 802.11g staje się coraz bardziej popularna zarówno w domu jak i w biurze, jednak nie jest jeszcze tak szybka jak sieć przewodowa (Ethernet). Miejsce publiczne z dostępem do bezprzewodowego Internetu nazywa się "hot spot".
karty sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Intel: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:05:32
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 23299
Statystyki oparte są o 66906 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 65165 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Intel PRO 100S Svr F+ENet PCI RJ45 168bit:
To krótkie podsumowanie Intel PRO 100S Svr F+ENet PCI RJ45 168bit arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Intel PRO 100S Svr F+ENet PCI RJ45 168bit, PCI, 0 - 85%, Category-5 up to 100m, PCI
Długie podsumowanie opisu Intel PRO 100S Svr F+ENet PCI RJ45 168bit:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Intel PRO 100S Svr F+ENet PCI RJ45 168bit oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Intel PRO 100S Svr F+ENet PCI RJ45 168bit. Interfejs hosta: PCI. Typ przewodu: Category-5 up to 100m, Typ interfejsu: PCI
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Łączność
Interfejs hosta*
Opis interfejsu hosta produktu
PCI
Przepustowość
Szybkość przesyłania danych
Szybkość, z jaką dane mogą być przesyłane MC, wyrażone w jednostkach na sekundę, może się różnić w zależności od konfiguracji sieci.
0,097 Gbit/s
Design
Rodzina produktów
Intel PRO/100 server adapter
Seria produktów
Intel PRO/100 S
Nazwa kodowa produktu
South Bend
Praca
Ethernet adapter ARK ID
50466
Warunki zewnętrzne
Zakres wilgotności względnej
0 - 85%
Szczegóły Techniczne
Typ produktu
Podkategoria produktu.
13
Bezhalogenowy
Yes
Liczba linków QPI
Single
Status
End of Life
Nazwa produktu
Intel PRO/100 S Server Adapter
Kabel karty sieciowej
Copper
Rodaj karty sieciowej
Server
Wysokość ramki
Full Height
Segment rynku
SRV
Urodzony
Q2'02
Pozostałe właściwości
Typ przewodu
Rodzaj kabla, np. kabel elektryczny, optyczny.
Category-5 up to 100m
Typ interfejsu
PCI