X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Kensington
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Valumouse 2-Button PS2
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
19400
Kategoria :
Myszka jest drugim najważniejszym sposobem komunikowania się z komputerem. Proszę zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego rodzaju połączenia podczas zakupu myszki. Istnieją trzy różne rodzaje: - USB jest najbardziej nowoczesne. Można je rozpoznać po prostokątnym złączu. - złącza PS/2 są okrągłe. Ten typ połączeń jest powszechnie wykorzystywany w komputerach PC. - Bluetooth jest kolejną nowoczesną (bezprzewodową) metodą łączenia.
myszki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Kensington: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:05:39
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 16604
Statystyki oparte są o 66766 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 65030 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Kensington Valumouse 2-Button PS2:
To krótkie podsumowanie Kensington Valumouse 2-Button PS2 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Kensington Valumouse 2-Button PS2, PS/2, Optyczny, Windows 98, ME, 2000, 111 x 66,6 x 34,9 mm
Długie podsumowanie opisu Kensington Valumouse 2-Button PS2:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Kensington Valumouse 2-Button PS2 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Kensington Valumouse 2-Button PS2. Interfejs urządzenia: PS/2, Technologia wykrywania ruchu: Optyczny. System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, Romiary myszy (Szer. x Głęb. x Wys.): 111 x 66,6 x 34,9 mm
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Urządzenie wejściowe
Interfejs urządzenia*
Gniazda, przez które urządzenie można podłączyć do innych urządzeń.
PS/2
Liczba przycisków*
Liczba przycisków na urządzeniu.
2
Technologia wykrywania ruchu*
Optyczny
Rolka przewijająca
Przewijanie w określonym kierunku wyświetlanego tekstu lub obrazu , aby zobaczyć inne jego części.
Yes
Ergonomia
Obsługa funkcji Plug & Play
Informuje czy dany produkt obsługuje funkcję "podłącz i graj" ("plug & play"). Podłącz i graj jest rodzajem urządzenia bądź oprogramowania, które może być używane natychmiast po jego podłączeniu, w przeciwieństwie do urządzeń bądź oprogramowania wymagających konfiguracji.
Yes
Wymagania systemowe
Obsługiwane systemy operacyjne Mac
System operacyjny Maca, np. OS X, który można używać z tym urządzeniem.
Yes
Pozostałe właściwości
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
Windows 98, ME, 2000
Romiary myszy (Szer. x Głęb. x Wys.)
111 x 66,6 x 34,9 mm