Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Kingston Technology ValueRAM 256MB 100MHz Non-ECC CL2 DIMM 0.25GB 100Mhz moduł pamięci

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Kingston Technology
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzinę produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
ValueRAM
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
256MB 100MHz Non-ECC CL2 DIMM
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
KVR100X64C2/256 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Pamięć o dostępie swobodnym (RAM), jest ważną częścią komputerów, serwerów i innych urządzeń elektronicznych. Zazwyczaj jest szybsza od permanentnych pamięci, a wszystkie informacje zostają utracone w momencie wyłączenia urządzenia. Dodatkowe RAM jest często przystępnym cenowo i skutecznym sposobem na unowocześnienie trochę podstarzałego sprzętu, aby mógł być używany kolejny rok.
moduły pamięci
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Kingston Technology: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 46512
Statystyki oparte są o 69357 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 67578 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:05:51
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Kingston Technology ValueRAM 256MB 100MHz Non-ECC CL2 DIMM 0.25GB 100Mhz moduł pamięci :
Krótki, edytorski opis Kingston Technology ValueRAM 256MB 100MHz Non-ECC CL2 DIMM 0.25GB 100Mhz moduł pamięci

ValueRam
Więcej>>>

Kingston Technology ValueRAM 256MB 100MHz Non-ECC CL2 DIMM 0.25GB 100Mhz moduł pamięci

Oficjalny tekst marketingowy Kingston Technology ValueRAM 256MB 100MHz Non-ECC CL2 DIMM 0.25GB 100Mhz moduł pamięci został dodany przez producenta
Kingston Technology to największy na świecie niezależny producent pamięci, dobrze znany z wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. ValueRAM firmy Kingston to najlepsza pamięć zgodna ze standardami branżowymi i pozwalająca uzyskać maksymalną wydajność systemu. Moduły ValueRAM są wytwarzane wyłącznie z podzespołów klasy jakościowej A i objęte wieczystą gwarancją.
Krótkie podsumowanie opisu Kingston Technology ValueRAM 256MB 100MHz Non-ECC CL2 DIMM 0.25GB 100Mhz moduł pamięci:
To krótkie podsumowanie Kingston Technology ValueRAM 256MB 100MHz Non-ECC CL2 DIMM 0.25GB 100Mhz moduł pamięci arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Kingston Technology ValueRAM 256MB 100MHz Non-ECC CL2 DIMM, 0,25 GB, 100 Mhz, 168-pin DIMM, 3.3 V, 64 bit
Długie podsumowanie opisu Kingston Technology ValueRAM 256MB 100MHz Non-ECC CL2 DIMM 0.25GB 100Mhz moduł pamięci :

Kingston Technology 256MB 100MHz Non-ECC CL2 DIMM, ValueRAM. Pamięć wewnętrzna: 0,25 GB, Prędkość zegara pamięci: 100 Mhz, Rodzaj pamięci: 168-pin DIMM

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Kingston Technology ValueRAM 256MB 100MHz Non-ECC CL2 DIMM 0.25GB 100Mhz moduł pamięci oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Thanks for ordering a data-sheet fix by Icecat.

Your data-sheet will be described/fixed in couple of days.

Pamięć
Pamięć wewnętrzna *
Pamięć komputera, która jest bezpośrednio dostępna z procesora.
0,25 GB
Prędkość zegara pamięci *
Częstotliwość pracy pamięci (np. RAM).
100 Mhz
Rodzaj pamięci *
Cechy zewnętrzne modułu pamięci
168-pin DIMM
Pamięć
Opóźnienie cas
Liczba cykli zegarowych potrzebna do dostępu do określonej kolumny danych w dynamicznej pamięci RAM. CAS latency, lub po prostu CAS, znane jest jako czas bramkowania adresu kolumny lub wyboru adresu kolumny, określane czasami jako Tcl.
2
Napięcie pamięci
Napięcie pamięci urządzenia.
3,3 V
Magistrala pamięci
Sprzęt i oprogramowanie łączące główną pamięć z kontrolerem pamięci w systemie komputera. Pierwotnie używane były magistrale ogólnego zastosowania, takie jak magistrale VME i S-100, a współcześnie magistrale pamięci łączą się bezpośrednio z chipem DRAM, dlatego projektowane są przez standard JEDEC.
64 bit
Państwo Dystrybutor
Österreich 1 distributor(s)
X