Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Kingston Technology Card multimedia 64MB 0.0625GB pamięć flash

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Kingston Technology
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Card multimedia 64MB
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
MMC/64
Kategoria
Dostępne są różne rodzaje pamięci Flash i używana jest przez wiele produktów, np. aparaty, odtwarzacze MP3, telefony. Zaletą pamięci Flash jest brak w niej części ruchomych, jest więc odporna na uderzenia i rzadko się zużywa. Jest także bardzo mała i lekka, co sprawia że jest idealna do zastosowania w przenośnych urządzeniach cyfrowych.
pamięci flash
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Kingston Technology: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 12812
Statystyki oparte są o 69191 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 67430 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:05:53
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Kingston Technology Card multimedia 64MB 0.0625GB pamięć flash :
Krótki, edytorski opis Kingston Technology Card multimedia 64MB 0.0625GB pamięć flash

System Specific
Więcej>>>

Kingston Technology Card multimedia 64MB 0.0625GB pamięć flash

Oficjalny tekst marketingowy Kingston Technology Card multimedia 64MB 0.0625GB pamięć flash został dodany przez producenta
Kingston Technology to największy na świecie niezależny producent pamięci, dobrze znany z wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. Moduły pamięci do systemów markowych są opracowywane pod kątem specyficznych systemów i testowane w nich przed wprowadzeniem do sprzedaży. Dzięki temu gwarantuje się 100-procentową kompatybilność tych modułów z systemem. Wszystkie moduły pamięci Kingston Technology przeznaczone do systemów markowych są objęte wieczystą gwarancją.
Krótkie podsumowanie opisu Kingston Technology Card multimedia 64MB 0.0625GB pamięć flash:
To krótkie podsumowanie Kingston Technology Card multimedia 64MB 0.0625GB pamięć flash arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Kingston Technology Card multimedia 64MB, 0,0625 GB, 1000000 godz, 33 mA, 33 mA, 100 mA, -25 - 85 °C
Długie podsumowanie opisu Kingston Technology Card multimedia 64MB 0.0625GB pamięć flash :

Kingston Technology Card multimedia 64MB. Pojemność: 0,0625 GB. MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 1000000 godz. Prąd awaryjny: 33 mA, Pobór mocy (zapis): 33 mA, Pobór mocy (czytaj): 100 mA. Waga produktu: 1,5 g. Czas uruchamiania: 1 ms, Dostęp bezpośredni: 300 ms, Dostęp do szeregowych stron: 50 ms

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Kingston Technology Card multimedia 64MB 0.0625GB pamięć flash oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Thanks for ordering a data-sheet fix by Icecat.

Your data-sheet will be described/fixed in couple of days.

Pamięć
Pojemność *
Pojemność nośników przechowujących dane.
0,0625 GB
Praca
MTBF (Średni okres międzyawaryjny)
Model statystyczny używany do wykazywania niezawodności produktu/ mechanizmu; wyrażony w godzinach i procentach cyklu pracy. Liczba ta (w godzinach) nie wyraża średniego czasu przed awarią dla danego mechanizmu / jednostki.
1000000 godz
Zarządzanie energią
Prąd awaryjny
33 mA
Pobór mocy (zapis)
33 mA
Pobór mocy (czytaj)
100 mA
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
-25 - 85°C
Zakres wilgotności względnej
8 - 95%
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
1.5 g
Pozostałe właściwości
Czas uruchamiania
1 ms
Dostęp bezpośredni
300 ms
Dostęp do szeregowych stron
50 ms
X