Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Kingston Technology SecureDigital Memory Card 128MB 0.125GB SD pamięć flash

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Kingston Technology
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
SecureDigital Memory Card 128MB
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
SD/128
Kategoria
Dostępne są różne rodzaje pamięci Flash i używana jest przez wiele produktów, np. aparaty, odtwarzacze MP3, telefony. Zaletą pamięci Flash jest brak w niej części ruchomych, jest więc odporna na uderzenia i rzadko się zużywa. Jest także bardzo mała i lekka, co sprawia że jest idealna do zastosowania w przenośnych urządzeniach cyfrowych.
pamięci flash
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Kingston Technology: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 19942
Statystyki oparte są o 69217 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 67456 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:05:53
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Kingston Technology SecureDigital Memory Card 128MB 0.125GB SD pamięć flash:
To krótkie podsumowanie Kingston Technology SecureDigital Memory Card 128MB 0.125GB SD pamięć flash arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Kingston Technology SecureDigital Memory Card 128MB, 0,125 GB, SD, 5 MB/s, 1,5 MB/s, 24 x 32 x 2,1 mm, 2 MB/s
Długie podsumowanie opisu Kingston Technology SecureDigital Memory Card 128MB 0.125GB SD pamięć flash :

Kingston Technology SecureDigital Memory Card 128MB. Pojemność: 0,125 GB, Typ karty flesza: SD, Prędkość odczytu z nośnika: 5 MB/s. Wymiary produktu (SxGxW): 24 x 32 x 2,1 mm, Szybkość przesyłania: 2 MB/s

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Kingston Technology SecureDigital Memory Card 128MB 0.125GB SD pamięć flash oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Thanks for ordering a data-sheet fix by Icecat.

Your data-sheet will be described/fixed in couple of days.

Pamięć
Pojemność *
Pojemność nośników przechowujących dane.
0,125 GB
Typ karty flesza *
Karta pamięci to elektroniczne urządzenie przechowujące dane. Przykłady kart pamięci to CompactFlash (CF), Memory Stick (MS) itp.
SD
Prędkość odczytu z nośnika
Prędkość odczytu danych przez urządzenie.
5 MB/s
Pamięć
Prędkość zapisu nośnika
Prędkość zapisu dla rodzaju medium; wyrażona w bajtach na sekundę
1,5 MB/s
Pozostałe właściwości
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
24 x 32 x 2,1 mm
Szybkość przesyłania
2 MB/s
Państwo Dystrybutor
Österreich 1 distributor(s)
X