X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Kingston Technology
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
SecureDigital Memory Card 128MB
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
SD/128
Kategoria :
Dostępne są różne rodzaje pamięci Flash i używana jest przez wiele produktów, np. aparaty, odtwarzacze MP3, telefony. Zaletą pamięci Flash jest brak w niej części ruchomych, jest więc odporna na uderzenia i rzadko się zużywa. Jest także bardzo mała i lekka, co sprawia że jest idealna do zastosowania w przenośnych urządzeniach cyfrowych.
pamięci flash
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Kingston Technology: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:05:53
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 17595
Statystyki oparte są o 66585 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64854 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Kingston Technology SecureDigital Memory Card 128MB 0.125GB SD pamięć flash:
To krótkie podsumowanie Kingston Technology SecureDigital Memory Card 128MB 0.125GB SD pamięć flash arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Kingston Technology SecureDigital Memory Card 128MB, SD, 24 x 32 x 2,1 mm
Długie podsumowanie opisu Kingston Technology SecureDigital Memory Card 128MB 0.125GB SD pamięć flash:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Kingston Technology SecureDigital Memory Card 128MB 0.125GB SD pamięć flash oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Kingston Technology SecureDigital Memory Card 128MB. Typ karty flesza: SD. Wymiary produktu (SxGxW): 24 x 32 x 2,1 mm
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Pamięć
Pojemność*
Pojemność nośników przechowujących dane.
0,125 GB
Typ karty flesza*
Karta pamięci to elektroniczne urządzenie przechowujące dane. Przykłady kart pamięci to CompactFlash (CF), Memory Stick (MS) itp.
SD
Prędkość odczytu z nośnika
Prędkość odczytu danych przez urządzenie.
5 MB/s
Pamięć
Prędkość zapisu nośnika
Prędkość zapisu dla rodzaju medium; wyrażona w bajtach na sekundę
1,5 MB/s
Pozostałe właściwości
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
24 x 32 x 2,1 mm
Szybkość przesyłania
2 MB/s