X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Kodak
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
EASYSHARE Ni-MH Rechargeable Battery Pack
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
1853209
Kategoria :
W tej kategorii znajdują się wszystkie potrzebne baterie nadające się do ponownego naładowania, odpowiednie do zastosowania w latarkach, aparatach cyfrowych, laptopach, etc.
akumulatory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Kodak: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:06:38
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 21003
Statystyki oparte są o 66527 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64791 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Kodak EASYSHARE Ni-MH Rechargeable Battery Pack Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) 2100mAh 2V:
To krótkie podsumowanie Kodak EASYSHARE Ni-MH Rechargeable Battery Pack Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) 2100mAh 2V arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Kodak EASYSHARE Ni-MH Rechargeable Battery Pack, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH), Digital Camera Battery KAA2HR
Długie podsumowanie opisu Kodak EASYSHARE Ni-MH Rechargeable Battery Pack Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) 2100mAh 2V:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Kodak EASYSHARE Ni-MH Rechargeable Battery Pack Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) 2100mAh 2V oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Kodak EASYSHARE Ni-MH Rechargeable Battery Pack. Technologia baterii: Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH). Rodzaj baterii: Digital Camera Battery KAA2HR
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Bateria
Technologia baterii*
Rodzaj baterii wykorzystywanej przez urządzenie, np. akumulator niklowo-kadmowy (NiCD).
Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
Pojemność baterii*
Ładunek elektryczny przechowywany przez akumulator lub baterię. Wyrażony zawartą masą aktywnego materiału.
2100 mAh
Napięcie baterii*
Napięcie baterii (V).
2 V
Pozostałe właściwości
Rodzaj baterii
Opis baterii w którą wyposażony jest produkt.
Digital Camera Battery KAA2HR
Czas ładowania na baterie (przybliżony)
2,5 godz