X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Kodak
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
EASYSHARE Ni-MH Rechargeable Battery Pack
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
1853209
Kategoria :
W tej kategorii znajdują się wszystkie potrzebne baterie nadające się do ponownego naładowania, odpowiednie do zastosowania w latarkach, aparatach cyfrowych, laptopach, etc.
akumulatory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Kodak: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 11 maj 2016 15:41:49
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 20429
Statystyki oparte są o 63340 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 61663 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Kodak EASYSHARE Ni-MH Rechargeable Battery Pack:
To krótkie podsumowanie Kodak EASYSHARE Ni-MH Rechargeable Battery Pack arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Kodak EASYSHARE Ni-MH Rechargeable Battery Pack, Nickel-Metal Hydride (NiMH), Digital Camera Battery KAA2HR
Długie podsumowanie opisu Kodak EASYSHARE Ni-MH Rechargeable Battery Pack:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Kodak EASYSHARE Ni-MH Rechargeable Battery Pack oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Kodak EASYSHARE Ni-MH Rechargeable Battery Pack. Technologia baterii: Nickel-Metal Hydride (NiMH), Pojemność baterii: 2100 mAh, Napięcie baterii: 2 V. Rodzaj baterii: Digital Camera Battery KAA2HR
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Bateria
Technologia baterii
Rodzaj baterii wykorzystywanej przez urządzenie, np. akumulator niklowo-kadmowy (NiCD).
Nickel-Metal Hydride (NiMH)
Pojemność baterii*
Ładunek elektryczny przechowywany przez akumulator lub baterię. Wyrażony zawartą masą aktywnego materiału.
2100 mAh
Napięcie baterii*
Napięcie baterii (V).
2 V
Pozostałe właściwości
Rodzaj baterii
Opis baterii w którą wyposażony jest produkt.
Digital Camera Battery KAA2HR
Czas ładowania na baterie (przybliżony)
2,5 godz