X

Icecat - otwarty katalog

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Logitech
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
WINGMAN FORCE 3D
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
963223-0909
Kategoria :
W tej kategorii znajdują się akcesoria do gier, zarówno dla komputera, jak i dla konsoli do gier. Przejmij kontrole nad grą i zostaw swojego przeciwnika daleko w tyle. Z tymi akcesoriami, gry staną się bardziej rzeczywiste niż życie!
kontrolery gier
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Logitech: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:05:40
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 14424
Statystyki oparte są o 68081 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 66337 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Logitech WINGMAN FORCE 3D PC:
To krótkie podsumowanie Logitech WINGMAN FORCE 3D PC arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Logitech WINGMAN FORCE 3D, PC, Przewodowy, 32 MB, 20 MB, Intel Pentium - 166 MHz, Drivers & Utilities, Logitech WingMan Profiler
Długie podsumowanie opisu Logitech WINGMAN FORCE 3D PC:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Logitech WINGMAN FORCE 3D PC oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Logitech WINGMAN FORCE 3D. Obsługiwaneplatformy gier: PC. Technologia łączności: Przewodowy. Minimalna ilość pamięci RAM: 32 MB, Minimalna ilość miejsca na dysku: 20 MB, Minimalny procesor: Intel Pentium - 166 MHz. Dołączone oprogramowanie: Drivers & Utilities, Logitech WingMan Profiler. Urządzenie wskazujące: 8-way hat switch, throttle, System operacyjny: Microsoft Windows XP, Microsoft Windows 98/ME/2000
Logitech WINGMAN FORCE 3D Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Znajdziesz tutaj jedynie zdjęcia od sponsorujących marek, które dołączyły je do Open Icecat na mocy praw autorskich. Icecat może być pomocne w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i realizacji polityki zarządzania prawami cyfrowymi danej marki. Zaloguj się by zobaczyć pełną specyfikację produktu lub wystąp z pro Login to view all product specs or request a Full Icecat subscription to download product specs.
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
   Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.