Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Microsoft OUTLOOK 2002 WIN32 ENGLISH INTL CD-ROM

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Microsoft
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
OUTLOOK 2002 WIN32 ENGLISH INTL CD-ROM
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
543-01144
Kategoria
Program komputerowy umożliwiający dostęp i zarządzanie pocztą elektroniczną.
opgrogramowanie email
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Microsoft: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 8170
Statystyki oparte są o 69327 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 67575 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:06:33
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Microsoft OUTLOOK 2002 WIN32 ENGLISH INTL CD-ROM:
To krótkie podsumowanie Microsoft OUTLOOK 2002 WIN32 ENGLISH INTL CD-ROM arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Microsoft OUTLOOK 2002 WIN32 ENGLISH INTL CD-ROM, 64 MB, Intel Pentium II 300Mhz, 100 MB, Angielski
Długie podsumowanie opisu Microsoft OUTLOOK 2002 WIN32 ENGLISH INTL CD-ROM :

Microsoft OUTLOOK 2002 WIN32 ENGLISH INTL CD-ROM. Minimalna ilość pamięci RAM: 64 MB, Minimalny procesor: Intel Pentium II 300Mhz, Minimalna ilość miejsca na dysku: 100 MB. Wersja językowa: Angielski

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Microsoft OUTLOOK 2002 WIN32 ENGLISH INTL CD-ROM oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Thanks for ordering a data-sheet fix by Icecat.

Your data-sheet will be described/fixed in couple of days.

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.