X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
OKI
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Okipage 20n Duplex Laser Printer
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
01013201
Kategoria :
Drukarki laserowe są urządzeniami, które szybko drukują wysokiej jakości tekst lub ilustracje. Robią to bardzo dokładnie przez zastosowanie tonera (rodzaj atramentu w proszku) do papieru, a następnie podgrzewają papier, tak że toner ulega stopieniu i przykleja się do papieru.
drukarki laserowe/LED
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez OKI: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:03:45
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 20091
Statystyki oparte są o 66438 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64706 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu OKI Okipage 20n Duplex Laser Printer 600 x 600DPI A4:
To krótkie podsumowanie OKI Okipage 20n Duplex Laser Printer 600 x 600DPI A4 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
OKI Okipage 20n Duplex Laser Printer, 600 x 600 DPI, A4, A4 (210 x 297 mm), 331 x 366 x 462 mm
Długie podsumowanie opisu OKI Okipage 20n Duplex Laser Printer 600 x 600DPI A4:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie OKI Okipage 20n Duplex Laser Printer 600 x 600DPI A4 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
OKI Okipage 20n Duplex Laser Printer. Maksymalna rozdzielczość: 600 x 600 DPI. Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4, Maksymalny obszar wydruku: A4 (210 x 297 mm). Wymiary produktu (SxGxW): 331 x 366 x 462 mm
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Technologia druku
Kolor*
Możliwość drukowania w kolorze.
Yes
Maksymalna rozdzielczość*
Maksymalna rozdzielczość wydruku.
600 x 600 DPI
Szybkość drukowania
Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal)*
Szybkość drukowania czarno-białych stron formatu A4, standardowej jakości, wyrażona w stronach na minutę. Dokładna prędkość druku jest zmienna i zależy od konfiguracji systemu, wykorzystywanego oprogramowania i złożoności dokumentu.
20 strony na minutę
Obsługa papieru
Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A)*
A4
Obsługa papieru
Maksymalny obszar wydruku
Maksymalny rozmiar wydruku obrazu w dobrej rozdzielczości.
A4 (210 x 297 mm)
Pamięć
Pojemność pamięci wewnętrznej *
Ilość pamięci, mierzona w megabajtach, zainstalowana na dysku twardym urządzenia
8 MB
Waga i rozmiary
Waga produktu *
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
1,9 kg
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
331 x 366 x 462 mm
Pozostałe właściwości
Cechy sieci
Yes