X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Philips
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Brilliance 420P 42" Plasma monitor
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
420P
Kategoria :
Panele plazmowe zawierają dość duże piksele i głównie dlatego są dostępne w dużych rozmiarach. Ekrany te są płaskie i cienkie, a ich główną przewagą nad ekranami LCD jest wyświetlanie tego samego koloru bez względu na kąt z którego patrzy się na ekran. Panele plazmowe są bardzo dobrze dopasowane do telewizorów lub do wyświetlania informacji i reklam w miejscach publicznych.
monitory plazmowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Philips: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 31 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 11 paź 2013 13:22:20
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 26627
Statystyki oparte są o 66830 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 31-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 65095 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Philips Brilliance 420P 42" Plasma monitor 42" Czarny monitor plazmowy:
To krótkie podsumowanie Philips Brilliance 420P 42" Plasma monitor 42" Czarny monitor plazmowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Philips Brilliance 420P 42" Plasma monitor, 16:9, 1024 x 768 piksele, 31 - 45 kHz, 56 - 70 Hz
Długie podsumowanie opisu Philips Brilliance 420P 42" Plasma monitor 42" Czarny monitor plazmowy:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Philips Brilliance 420P 42" Plasma monitor 42" Czarny monitor plazmowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Philips Brilliance 420P 42" Plasma monitor. Rozdzielczość: 1024 x 768 piksele, Format obrazu: 16:9, Zasięg skanowania w poziomie: 31 - 45 kHz
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Wyświetlacz
Długość przekątnej ekranu (cale)*
Wielkość wyświetlacza tego produktu; wyrażone w calach, po przekątnej
106,7 cm (42")
Rozdzielczość*
Rozdzielczość wyświetlacza dla systemu.
1024 x 768 piksele
Format obrazu*
Proporcje obrazu jest to stosunek szerokości do wysokości danego kształtu. Na przykład, 4:3 jest najbardziej popularną proporcją dla standardowych wyświetlaczy, a 16:9, dla telewizorów panoramicznych.
16:9
Rozmiar plamki*
Parametr w tubie obrazu oznaczający najkrótszy dystans pomiędzy dwoma punktami o tym samym kolorze. W założeniu, im mniejsza plamka tym lepsza ostrość obrazu.
0,8 mm
Zasięg skanowania w poziomie
31 - 45 kHz
Zasięg skanowania (długość)
56 - 70 Hz
Zarządzanie energią
Pobór mocy w trybie czuwania *
Ilość zużywanego prądu w trybie czuwania.
1 W
Pobór mocy *
Ilość energii zużywanej przez ten model, wyrażona w watach. Typowe wartości podawane przez producentów to zużycie energii w trybie spoczynku, trybie czuwania / zawieszenia, typowego zastosowania, maksymalnego użytkowania.
350 W
Waga i rozmiary
Szerokość produktu *
Miara szerokości.
1222 mm
Długość urządzenia *
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
681 mm
Wysokość urządzenia *
Wysokość produktu.
146 mm
Waga produktu *
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
42,5 kg
Szczegóły Techniczne
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny