X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Samsung
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
SyncMaster 15" CRT Display
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
AQ15VS7L
Kategoria :
Monitory te, były do niedawna standardowymi monitorami do komputerów. W dzisiejszych czasach, większość ludzi używa wyświetlaczy TFT/LCD, ponieważ są one mniej obszerne i zużywają mniej energii. Istnieją jednak pewne zalety zakupu monitora CRT, szczególnie jeśli dotyczy to modeli 19\'\' lub większych. Nie jest łatwo je podnieść, ale często są tańsze i umożliwiają wyświetlanie w większej rozdzielczości. Upewnij się, że kupujesz model z częstotliwością odświeżania równą przynajmniej 70 Hz w żądanej rozdzielczości obrazu, inaczej po dłuższym okresie użytkowania nastąpi zmęczenie wzroku.
monitory CRT
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Samsung: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:03:44
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 12570
Statystyki oparte są o 66464 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64733 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Samsung SyncMaster 15" CRT Display:
To krótkie podsumowanie Samsung SyncMaster 15" CRT Display arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Samsung SyncMaster 15" CRT Display, FST, 50 - 120 Hz, 30 - 55 kHz, 1024 x 768 piksele, 356 x 386 x 369,5 mm
Długie podsumowanie opisu Samsung SyncMaster 15" CRT Display:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Samsung SyncMaster 15" CRT Display oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Samsung SyncMaster 15" CRT Display. Model: FST, Zasięg skanowania (długość): 50 - 120 Hz, Zasięg skanowania w poziomie: 30 - 55 kHz. Rozdzielczość: 1024 x 768 piksele. Wymiary produktu (SxGxW): 356 x 386 x 369,5 mm
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Wyświetlacz
Długość przekątnej ekranu (cale)*
Wielkość wyświetlacza tego produktu; wyrażone w calach, po przekątnej
38,1 cm (15")
Model
Cechy urządzenia.
FST
Rozmiar obrazu (w pionie)
21 cm
Rozmiar obrazu (w poziomie)
Podgląd jest często mniejszy niż rozmiar ekranu z powodu ramki w okół zdjęcia.
28 cm
Zasięg skanowania (długość)
50 - 120 Hz
Wyświetlacz
Zasięg skanowania w poziomie
30 - 55 kHz
Rozmiar plamki
Parametr w tubie obrazu oznaczający najkrótszy dystans pomiędzy dwoma punktami o tym samym kolorze. W założeniu, im mniejsza plamka tym lepsza ostrość obrazu.
0,24 mm
Rozdzielczość wyświetlacza
Rozdzielczość
Rozdzielczość wyświetlacza dla systemu.
1024 x 768 piksele
Waga i rozmiary
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
356 x 386 x 369,5 mm
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
11,5 kg