X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Samsung
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
17" LCD Flat Panel Display
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
RB17ASSST
Kategoria :
Wyświetlacze TFT/LCD są idealnie płaskie, dużo cieńsze i lżejsze niż klasyczne wyświetlacze CRT i nie migają, a wszystko to z powodu nowej technologii, której używają do produkcji obrazów. Czy chcesz zwolnić miejsce na biurku lub chcesz być w stanie poruszać swój monitor bez kontuzji pleców? W takim razie, to jest doskonały wyświetlacz dla Ciebie!
monitory komputerowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Samsung: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:03:45
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 28337
Statystyki oparte są o 66585 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64854 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Samsung 17" LCD Flat Panel Display 17" monitor komputerowy:
To krótkie podsumowanie Samsung 17" LCD Flat Panel Display 17" monitor komputerowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Samsung 17" LCD Flat Panel Display, 1280 x 1024 piksele, 500:1, 30 - 81 kHz, 56 - 85 Hz
Długie podsumowanie opisu Samsung 17" LCD Flat Panel Display 17" monitor komputerowy:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Samsung 17" LCD Flat Panel Display 17" monitor komputerowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Samsung 17" LCD Flat Panel Display. Rozdzielczość: 1280 x 1024 piksele, Współczynnik kontrastu (typowy): 500:1, Zasięg skanowania w poziomie: 30 - 81 kHz
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Wyświetlacz
Długość przekątnej ekranu (cale)*
Wielkość wyświetlacza tego produktu; wyrażone w calach, po przekątnej
43,2 cm (17")
Jasność*
Jasność jest to ilość światła emitowanego z ekranu/monitora. Skala jasności mierzona jest w kandelach na metr kwadratowy; powszechnie znanych jako nity.
250 cd/m²
Rozdzielczość*
Rozdzielczość wyświetlacza dla systemu.
1280 x 1024 piksele
Współczynnik kontrastu (typowy)*
Różnica w natężeniu światła pomiędzy najjaśniejszym białym i najciemniejszym czarnym.
500:1
Kąt widzenia (poziomy)*
Maksymalny poziomy kąt widzenia, pod którym obraz jest zadowalająco widoczny.
160°
Kąt widzenia (pionowy)*
Maksymalny pionowy kąt widzenia, pod którym obraz jest zadowalająco widoczny.
160°
Wyświetlacz
Rozmiar plamki
Parametr w tubie obrazu oznaczający najkrótszy dystans pomiędzy dwoma punktami o tym samym kolorze. W założeniu, im mniejsza plamka tym lepsza ostrość obrazu.
0,264 mm
Zasięg skanowania w poziomie
30 - 81 kHz
Zasięg skanowania (długość)
56 - 85 Hz
Waga i rozmiary
Szerokość produktu *
Miara szerokości.
412 mm
Długość urządzenia *
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
203 mm
Wysokość urządzenia *
Wysokość produktu.
414,5 mm