X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Sony
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Multiscan G420 19" Display
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
CPD-G420
Kategoria :
Monitory te, były do niedawna standardowymi monitorami do komputerów. W dzisiejszych czasach, większość ludzi używa wyświetlaczy TFT/LCD, ponieważ są one mniej obszerne i zużywają mniej energii. Istnieją jednak pewne zalety zakupu monitora CRT, szczególnie jeśli dotyczy to modeli 19\'\' lub większych. Nie jest łatwo je podnieść, ale często są tańsze i umożliwiają wyświetlanie w większej rozdzielczości. Upewnij się, że kupujesz model z częstotliwością odświeżania równą przynajmniej 70 Hz w żądanej rozdzielczości obrazu, inaczej po dłuższym okresie użytkowania nastąpi zmęczenie wzroku.
monitory CRT
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Sony: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:03:42
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 14711
Statystyki oparte są o 66527 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64791 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Sony Multiscan G420 19" Display:
To krótkie podsumowanie Sony Multiscan G420 19" Display arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Sony Multiscan G420 19" Display, Super Fine Pitch FD Trinitron, 48 - 170 Hz, 30 - 110 kHz, 1920 x 1440 piksele, 10 - 80%, 10 - 40 °C
Długie podsumowanie opisu Sony Multiscan G420 19" Display:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Sony Multiscan G420 19" Display oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Sony Multiscan G420 19" Display. Model: Super Fine Pitch FD Trinitron, Zasięg skanowania (długość): 48 - 170 Hz, Zasięg skanowania w poziomie: 30 - 110 kHz. Rozdzielczość: 1920 x 1440 piksele. Wymiary produktu (SxGxW): 451 x 461 x 471 mm. Certyfikaty: TCO'99
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Wyświetlacz
Długość przekątnej ekranu (cale)*
Wielkość wyświetlacza tego produktu; wyrażone w calach, po przekątnej
48,3 cm (19")
Model
Cechy urządzenia.
Super Fine Pitch FD Trinitron
Rozmiar obrazu (w pionie)
27,4 cm
Rozmiar obrazu (w poziomie)
Podgląd jest często mniejszy niż rozmiar ekranu z powodu ramki w okół zdjęcia.
36,5 cm
Rozmiar obrazu (w poprzek)
45,6 cm
Zasięg skanowania (długość)
48 - 170 Hz
Zasięg skanowania w poziomie
30 - 110 kHz
Rozdzielczość wyświetlacza
Rozdzielczość
Rozdzielczość wyświetlacza dla systemu.
1920 x 1440 piksele
Warunki zewnętrzne
Zakres wilgotności względnej
10 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
10 - 40°C
Zarządzanie energią
Zasilanie
Sposób zasilania urządzenia, np. baterie, napięcie sieciowe podłączone przez wtyczkę i kabel.
130 W
Zaświadczenia
Certyfikaty
TCO'99
Łączność
Obsługa funkcji Plug & Play
Informuje czy dany produkt obsługuje funkcję "podłącz i graj" ("plug & play"). Podłącz i graj jest rodzajem urządzenia bądź oprogramowania, które może być używane natychmiast po jego podłączeniu, w przeciwieństwie do urządzeń bądź oprogramowania wymagających konfiguracji.
Yes
Waga i rozmiary
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
451 x 461 x 471 mm
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
25,5 kg