X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Sony
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Replacement lamp for projector model VPD-MX10, 130 Watt UHP
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
LMP-M130
Kategoria :
Lampa umożliwiająca wyświetlanie obrazu przez projektor (rzutnik).
lampy do projektorów
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Sony: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:06:24
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 45939
Statystyki oparte są o 66527 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64791 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Sony Replacement lamp for projector model VPD-MX10, 130 Watt UHP:
To krótkie podsumowanie Sony Replacement lamp for projector model VPD-MX10, 130 Watt UHP arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Sony Replacement lamp for projector model VPD-MX10, 130 Watt UHP, UHP
Długie podsumowanie opisu Sony Replacement lamp for projector model VPD-MX10, 130 Watt UHP:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Sony Replacement lamp for projector model VPD-MX10, 130 Watt UHP oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Sony Replacement lamp for projector model VPD-MX10, 130 Watt UHP. Typ lamp: UHP
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Opis ogólny
Lampy*
Moc lapmy, zwykle wyrażona w watach (W).
130 W
Opis ogólny
Typ lamp
UHP