X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Sony
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
QG112M
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
QG112M
Kategoria :
Puste taśmy na dane do tworzenia kopii zapasowych lub przechowywania ogromnych ilości danych
puste taśmy
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Sony: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 21 gru 2015 23:41:28
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 45616
Statystyki oparte są o 66464 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64733 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Długa nazwa produktu Sony QG112M taśma:
Krótki, edytorski opis Sony QG112M taśma
D8 jest to format wysokiej jakości taśmy metalowej 8 mm, idealny do tworzenia kopii zapasowych sieci oraz dystrybucji i archiwizacji danych.

Tekst marketingowy Sony QG112M taśma

:
Oficjalny tekst marketingowy Sony QG112M taśma został dodany przez producenta


Idealna do szybkiego tworzenia kopii zapasowej sieci i archiwizacji danych na wiele lat.

Pojemność: od 2,5 GB do 7 GB.

Bardzo wytrzymała obudowa z polipropylenu z zaokrąglonymi narożnikami, wchłaniająca drgania zewnętrzne.

Cząsteczki HDA (High-Density Alloy) z ochronną warstwą tlenkową – integralność danych i stabilna praca..

Taśma czyszcząca: QGD-8CL.

Krótkie podsumowanie opisu Sony QG112M taśma:
To krótkie podsumowanie Sony QG112M taśma arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Sony QG112M, 95 x 62,5 x 15 mm
Długie podsumowanie opisu Sony QG112M taśma:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Sony QG112M taśma oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Sony QG112M. Pojemność po kompresji: 5 GB. Rozmiar taśmy: 8 mm, Długość taśmy: 112 m, Waga produktu: 80 g. Wymiary produktu (SxGxW): 95 x 62,5 x 15 mm, Całkowita pojemność przechowywania: 2,5 GB
Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Znajdziesz tutaj jedynie zdjęcia od sponsorujących marek, które dołączyły je do Open Icecat na mocy praw autorskich. Icecat może być pomocne w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i realizacji polityki zarządzania prawami cyfrowymi danej marki. Zaloguj się by zobaczyć pełną specyfikację produktu lub wystąp z pro Login to view all product specs or request a Full Icecat subscription to download product specs.
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Praca
Pojemność po kompresji
Maksymalna pojemność przechowywania nośnika po skompresowaniu, wyrażona w gigabajtach (miliardach bajtów), Czasami warunki określone są dla uzyskiwania maksymalnej wspomnianej pojemności, jak na przykład długości taśmy, liczby jednostek przechowywania, lub typu urządzeń do przechowywania/nośnika.
5 GB
Waga i rozmiary
Rozmiar taśmy*
Format tasmy w milimetrach, lub formaty taśmy obsługiwane przez urządzenie.
8 mm
Długość taśmy
Długość Taśmy.
112 m
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
80 g
Pozostałe właściwości
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
95 x 62,5 x 15 mm
Całkowita pojemność przechowywania
Całkowita ilość danych, jaka może być przechowywana na urządzeniu.
2,5 GB