X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Sony
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
VMC-IL4415
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
VMC-IL4615 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria :
Kable przesyłające dane szybciej niż USB z i do urządzeń szerokopasmowych. Używane z komputerami i z mniejszymi urządzeniami elektronicznymi, takimi jak aparaty i odtwarzacze MP3.
kable firewire
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Sony: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 21 kwi 2016 05:42:05
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 58607
Statystyki oparte są o 66830 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 65095 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Długa nazwa produktu Sony VMC-IL4415 kabel firewire:
Krótki, edytorski opis Sony VMC-IL4415 kabel firewire
Przewód i.LINK™

Tekst marketingowy Sony VMC-IL4415 kabel firewire

:
Oficjalny tekst marketingowy Sony VMC-IL4415 kabel firewire został dodany przez producenta

4 styki – 6 styków.

Długość 1,5 m.

Szybka cyfrowa transmisja danych (400 Mb/s).

Jeden przewód umożliwiający przesył wszelkich danych cyfrowych.

Krótkie podsumowanie opisu Sony VMC-IL4415 kabel firewire:
To krótkie podsumowanie Sony VMC-IL4415 kabel firewire arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Sony VMC-IL4415
Długie podsumowanie opisu Sony VMC-IL4415 kabel firewire:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Sony VMC-IL4415 kabel firewire oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Sony VMC-IL4415
Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Znajdziesz tutaj jedynie zdjęcia od sponsorujących marek, które dołączyły je do Open Icecat na mocy praw autorskich. Icecat może być pomocne w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i realizacji polityki zarządzania prawami cyfrowymi danej marki. Zaloguj się by zobaczyć pełną specyfikację produktu lub wystąp z pro Login to view all product specs or request a Full Icecat subscription to download product specs.
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Szczegóły Techniczne
Długość kabla*
Długość kabla.
1,5 m