X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Targus
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Stowaway - Keyboard - QWERTZ - black - retail
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PA801G
Kategoria :
Klawiatura jest głównym wejściem peryferyjnym używanym przez wszystkie komputery. Klawiatura pozwala użytkownikowi na interakcję z komputerem. Tak jak wiele maszyn do pisania, klawiatura ma wszystkie litery alfabetu, numery od 0-9 i dodatkowe klawisze operacyjne, np. do regulacji głośności lub przechodzenia bezpośrednio do skrzynki odbiorczej. Istnieją trzy różne typy połączeń: - USB jest najbardziej nowoczesne. Można je rozpoznać po prostokątnym złączu. - złącza PS/2 są okrągłe. Ten typ połączeń jest powszechnie wykorzystywany w komputerach PC. - Bluetooth jest kolejną nowoczesną (bezprzewodową) metodą łączenia.
klawiatury
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Targus: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:06:11
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 13279
Statystyki oparte są o 66527 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64791 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Targus Stowaway - Keyboard - QWERTZ - black - retail:
To krótkie podsumowanie Targus Stowaway - Keyboard - QWERTZ - black - retail arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Targus Stowaway - Keyboard - QWERTZ - black - retail, QWERTY, Czarny, 351 x 129 x 11 mm
Długie podsumowanie opisu Targus Stowaway - Keyboard - QWERTZ - black - retail:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Targus Stowaway - Keyboard - QWERTZ - black - retail oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Targus Stowaway - Keyboard - QWERTZ - black - retail. Układ klawiatury: QWERTY. Kolor produktu: Czarny. Wymiary klawiatury (SxGxW): 351 x 129 x 11 mm
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Klawiatura
Układ klawiatury*
Rodzaje klawiszy i ich umieszczenie na klawiaturze, co może się różnić w zależności od kraju.
QWERTY
Design
Kolor produktu*
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
Myszka
Dołączona myszka*
Mysz jest dołączona do tego produktu.
Yes
Wymagania systemowe
Obsługiwane systemy operacyjne Mac
System operacyjny Maca, np. OS X, który można używać z tym urządzeniem.
Yes
Waga i rozmiary
Wymiary klawiatury (SxGxW)
351 x 129 x 11 mm
Waga klawiatury
200 g