X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Targus
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
USB-PS/2 Scroller Mini Mouse
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PAUM002E
Kategoria :
Myszka jest drugim najważniejszym sposobem komunikowania się z komputerem. Proszę zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego rodzaju połączenia podczas zakupu myszki. Istnieją trzy różne rodzaje: - USB jest najbardziej nowoczesne. Można je rozpoznać po prostokątnym złączu. - złącza PS/2 są okrągłe. Ten typ połączeń jest powszechnie wykorzystywany w komputerach PC. - Bluetooth jest kolejną nowoczesną (bezprzewodową) metodą łączenia.
myszki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Targus: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:06:11
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 12353
Statystyki oparte są o 66527 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64791 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Targus USB-PS/2 Scroller Mini Mouse:
To krótkie podsumowanie Targus USB-PS/2 Scroller Mini Mouse arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Targus USB-PS/2 Scroller Mini Mouse, USB+PS/2, Mechaniczny, Srebrny, 90 x 35 x 55 mm
Długie podsumowanie opisu Targus USB-PS/2 Scroller Mini Mouse:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Targus USB-PS/2 Scroller Mini Mouse oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Targus USB-PS/2 Scroller Mini Mouse. Interfejs urządzenia: USB+PS/2, Technologia wykrywania ruchu: Mechaniczny. Kolor produktu: Srebrny. Romiary myszy (Szer. x Głęb. x Wys.): 90 x 35 x 55 mm
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Urządzenie wejściowe
Interfejs urządzenia*
Gniazda, przez które urządzenie można podłączyć do innych urządzeń.
USB+PS/2
Liczba przycisków*
Liczba przycisków na urządzeniu.
2
Technologia wykrywania ruchu*
Mechaniczny
Rozdzielczość ruchu*
410 DPI
Design
Kolor produktu*
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Srebrny
Ergonomia
Długość kabla
Długość kabla.
0,9 m
Waga i rozmiary
Waga myszy
Parametr wskazujący wagę myszy.
40 g
Pozostałe właściwości
Romiary myszy (Szer. x Głęb. x Wys.)
90 x 35 x 55 mm