X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Targus
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Carry Case nylon black f TP 2.1 Comm
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PT70140
Kategoria :
Futerały do przechowywania takiego sprzętu jak aparaty, laptopy, statywy.
walizki i torby
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Targus: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:06:19
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 9314
Statystyki oparte są o 66660 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64926 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Targus Carry Case nylon black f TP 2.1 Comm:
To krótkie podsumowanie Targus Carry Case nylon black f TP 2.1 Comm arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Targus Carry Case nylon black f TP 2.1 Comm, Nylon
Długie podsumowanie opisu Targus Carry Case nylon black f TP 2.1 Comm:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Targus Carry Case nylon black f TP 2.1 Comm oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Targus Carry Case nylon black f TP 2.1 Comm. Materiały: Nylon
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Design
Materiały*
Materiał, z którego wykonano określoną rzecz.
Nylon
Waga i rozmiary
Szerokość produktu
Miara szerokości.
415 mm
Długość urządzenia
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
340 mm
Wysokość urządzenia
Wysokość produktu.
145 mm