X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Targus
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
TLUN1A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
TLUN1A
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
5024442990700
Kategoria :
Zabierz swojego laptop w bezpieczny, wygodny i ergonomiczny sposób; użyj jednej ze specjalnie zaprojektowanych toreb lub walizek
torby na notebooki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Targus: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 06 lut 2017 11:06:15
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 84908
Statystyki oparte są o 66585 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 64854 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Targus TLUN1A torba na notebooka:
To krótkie podsumowanie Targus TLUN1A torba na notebooka arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Targus TLUN1A, Aktówka, Czarny, Nylon, 364 x 43 x 300 mm
Długie podsumowanie opisu Targus TLUN1A torba na notebooka:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Targus TLUN1A torba na notebooka oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Targus TLUN1A. Model: Aktówka, Kolor produktu: Czarny, Materiały: Nylon. Wymiary pojemnika na notebook: 364 x 43 x 300 mm
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Design
Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu*
Maksymalny rozmiar ekranu, którego można użyć z tym produktem.
39,1 cm (15.4")
Model*
Cechy urządzenia.
Aktówka
Kolor produktu*
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
Materiały*
Materiał, z którego wykonano określoną rzecz.
Nylon
Waga i rozmiary
Szerokość produktu*
Miara szerokości.
420 mm
Waga i rozmiary
Długość urządzenia *
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
150 mm
Wysokość urządzenia *
Wysokość produktu.
480 mm
Waga produktu *
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
1,8 kg
Kompatybilny z minimalnym rozmiarem ekranu
Minimalny rozmiar ekranu, którego można użyć z tym produktem.
38,1 cm (15")
Wymiary pojemnika na notebook
364 x 43 x 300 mm