Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Toshiba AccesPoint AP-500 (WiFi-certified) + 1 Wireless PC-kaart punkt dostępowy WLAN

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Toshiba
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
AccesPoint AP-500 (WiFi-certified) + 1 Wireless PC-kaart
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
84587846
Kategoria
Z punktem dostępu WLAN (Bezprzewodowa Sieć Lokalna) można zbudować własną sieć bezprzewodową i dzielić się zasobami sieci takimi jak drukarki, miejsce w pamięci. Można nawet dzielić się jednym połączeniem internetowym z całą bezprzewodową siecią lokalną przez połączenie punktu dostępu (przez Ethernet) do (A)DSL lub modemu kablowego z wbudowanym serwerem routera/DHCP.
punkty dostępowe WLAN
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez Toshiba
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Toshiba: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 11909
Statystyki oparte są o 69191 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 67430 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:04:55
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Toshiba AccesPoint AP-500 (WiFi-certified) + 1 Wireless PC-kaart punkt dostępowy WLAN:
To krótkie podsumowanie Toshiba AccesPoint AP-500 (WiFi-certified) + 1 Wireless PC-kaart punkt dostępowy WLAN arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Toshiba AccesPoint AP-500 (WiFi-certified) + 1 Wireless PC-kaart
Długie podsumowanie opisu Toshiba AccesPoint AP-500 (WiFi-certified) + 1 Wireless PC-kaart punkt dostępowy WLAN :

Toshiba AccesPoint AP-500 (WiFi-certified) + 1 Wireless PC-kaart

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Toshiba AccesPoint AP-500 (WiFi-certified) + 1 Wireless PC-kaart punkt dostępowy WLAN oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
X