Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Toshiba PA2488UE Czarny ładowarka akumulatorów

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Toshiba
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Battery Charger
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PA2488UE
Kategoria
Urządzenia służące do ładowania baterii w telefonach komórkowych, laptopach, aparatach fotograficznych lub innych urządzeniach przenośnych.
ładowarki akumulatorów
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Toshiba: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 04 lis 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 54922
Statystyki oparte są o 69217 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 04-11-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 67456 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:04:53
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Toshiba PA2488UE Czarny ładowarka akumulatorów:
To krótkie podsumowanie Toshiba PA2488UE Czarny ładowarka akumulatorów arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Toshiba PA2488UE, 220 mm, 178 mm, 45 mm, 650 g, Czarny
Długie podsumowanie opisu Toshiba PA2488UE Czarny ładowarka akumulatorów :

Toshiba PA2488UE. Szerokość produktu: 220 mm, Długość urządzenia: 178 mm, Wysokość urządzenia: 45 mm. Kolor produktu: Czarny

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Toshiba PA2488UE Czarny ładowarka akumulatorów oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Thanks for ordering a data-sheet fix by Icecat.

Your data-sheet will be described/fixed in couple of days.

Zarządzanie energią
Czas ładowania na baterie (przybliżony)
3 godz
Waga i rozmiary
Szerokość produktu
Miara szerokości.
220 mm
Długość urządzenia
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
178 mm
Waga i rozmiary
Wysokość urządzenia
Wysokość produktu.
45 mm
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
650 g
Praca
Liczba baterii *
Liczba baterii, których można używać z tym urządzeniem.
2
Design
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
Państwo Dystrybutor
Danmark 1 distributor(s)
X