X

Icecat - otwarty katalog

Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Toshiba
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
PA3176U-1BRS
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PA3176U-1BRS
Kategoria :
W tej kategorii znajdują się wszystkie potrzebne baterie nadające się do ponownego naładowania, odpowiednie do zastosowania w latarkach, aparatach cyfrowych, laptopach, etc.
akumulatory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Toshiba: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Informacja na temat modyfikacji: 11 lut 2015 14:10:09
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Podgląd produktu: 17237
Statystyki oparte są o 63293 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 61620 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Krótkie podsumowanie opisu Toshiba PA3176U-1BRS rechargeable battery:
To krótkie podsumowanie Toshiba PA3176U-1BRS rechargeable battery arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Toshiba PA3176U-1BRS, Litowo-Jonowy, Laptop/Tablet, 127 x 21 x 70 mm, Biały
Długie podsumowanie opisu Toshiba PA3176U-1BRS rechargeable battery:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Toshiba PA3176U-1BRS rechargeable battery oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Toshiba PA3176U-1BRS. Technologia baterii: Litowo-Jonowy, Pojemność baterii: 3600 mAh, Przeznaczenie: Laptop/Tablet. Waga produktu: 330 g. Wymiary produktu (SxGxW): 127 x 21 x 70 mm
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
Bateria
Technologia baterii
Rodzaj baterii wykorzystywanej przez urządzenie, np. akumulator niklowo-kadmowy (NiCD).
Litowo-Jonowy
Pojemność baterii*
Ładunek elektryczny przechowywany przez akumulator lub baterię. Wyrażony zawartą masą aktywnego materiału.
3600 mAh
Przeznaczenie*
Wykorzystanie produktu.
Laptop/Tablet
Napięcie baterii*
Napięcie baterii (V).
10,8 V
Pojemność baterii
38,9 Wh
Bateria
Ilość baterii
6
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Biały
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
330 g
Pozostałe właściwości
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
127 x 21 x 70 mm