Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Toshiba Equium 8050S - Celeron 1.1GHz/256MB/20GB/CD/LAN/W2K-XP Pro PC

This data-sheet needs to be described or adjusted. Fix it now for 4.95€. Icecat General Terms & Conditions apply.

Prioritize this data-sheet now for fixing by an Icecat editor (4.95 €)!
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Toshiba
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Equium 8050S - Celeron 1.1GHz/256MB/20GB/CD/LAN/W2K-XP Pro
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PV1077E0-C2SNL
Kategoria
Komputery osobiste, w skrócie PC, są komputerami do osobistego użytkowania. Zawsze zawierają następujące elementy: - procesor (CPU), jest sercem komputera, gdzie odbywa się przetwarzanie danych. -Pamięć (RAM), jest bardzo szybką pamięcią, w której przechowywane są dane tymczasowe przed przetworzeniem ich przez procesor. - Płyta główna, jest elementem łączącym wszystkie poszczególne części komputera. Często ma kilka zintegrowanych elementów, jakich jak karta dźwiękowa, umożliwiająca komputerowi odtwarzanie muzyki lub karta sieciowa, łącząca komputer z siecią. - Karta graficzna, jest częścią komputera odpowiedzialną za przetwarzanie grafiki. Płyta główna MicroATX często ma zintegrowaną kartę graficzną. Te zintegrowane karty graficzne są reguły nieodpowiednie do gier komputerowych, ale wystarczająco dobre do oglądanie filmów.
komputery osobiste/workstations show
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez Toshiba
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Toshiba: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 38717
Statystyki oparte są o 69191 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 67430 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 20 maj 2013 12:58:52
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Toshiba Equium 8050S - Celeron 1.1GHz/256MB/20GB/CD/LAN/W2K-XP Pro PC:
To krótkie podsumowanie Toshiba Equium 8050S - Celeron 1.1GHz/256MB/20GB/CD/LAN/W2K-XP Pro PC arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Toshiba Equium 8050S - Celeron 1.1GHz/256MB/20GB/CD/LAN/W2K-XP Pro, PC
Długie podsumowanie opisu Toshiba Equium 8050S - Celeron 1.1GHz/256MB/20GB/CD/LAN/W2K-XP Pro PC :

Toshiba Equium 8050S - Celeron 1.1GHz/256MB/20GB/CD/LAN/W2K-XP Pro. Typ produktu: PC

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Toshiba Equium 8050S - Celeron 1.1GHz/256MB/20GB/CD/LAN/W2K-XP Pro PC oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.