Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

3com SWITCH 4005 1-PORT

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
3com
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
SWITCH 4005 1-PORT
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
3C16826
Kategoria
Przełącznik jest urządzeniem, dzięki któremu możliwe jest połączenie komputerów w sieć (lokalną), o ile wszystkie komputery mają zainstalowane odpowiednie urządzenia. Przełączniki mogą być połączone szeregowo tworząc większą sieć i przechodząc w odmiany zarządzane i nie zarządzane. Nie zarządzane wersje, z reguły nie mogą filtrować danych i przesyłają wszystkie dane, które są do nich wprowadzane, są więc bardziej odpowiednie dla małych sieci. Przełączniki są łatwe do konfiguracji (wystarczy podłączyć kable sieciowe) i pozwalają na dzielenie się drukarką, miejscem w pamięci i innymi zasobami sieci domowej lub biurowej.
łącza sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez 3com: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 01 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 14630
Statystyki oparte są o 74605 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 01-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72877 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:05:47
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: 14-slot chassis scales up to 96 Fast Ethernet ports or 24 Gigabit Ethernet ports, with 2 slots for the resilient dual fabric configurations
8-port copper and fiber Fast Ethernet modules, with local switching for optimum performance
Dual-port copper, fiber and GBIC Gigabit Ethernet modules, with local switching for optimum performance
Quick plug-and-play installation and easy operation, with hot-swappable modules to expand the Switch 4005 starter kits
Line-rate, Layer 3 switching for high-performance networking tasks
Supports RIPv1, RIP v2, OSPF, and DVMRP
Supports virtual LANs and 802.1Q VLAN tagging, multicast filtering, and RMON
Multimedia support for Layer 2 and Layer 3 switching
Redundant design offers highest levels of availability
Manageable via Telnet, embedded web management interface or with 3Com Network Supervisor
Długa nazwa produktu 3com SWITCH 4005 1-PORT :
Krótki, edytorski opis 3com SWITCH 4005 1-PORT

SWITCH 4005 1-PORT GBIT ENET GBIC CARRIER MOD IN (NMS)
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu 3com SWITCH 4005 1-PORT:
To krótkie podsumowanie 3com SWITCH 4005 1-PORT arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
3com SWITCH 4005 1-PORT, 48 Gbit/s, 300 W, Embedded Web server; 3Com Network Supervisor, 35,7 Mbit/s, 445 x 470 x 229 mm, Ethernet/Fast Ethernet
Długie podsumowanie opisu 3com SWITCH 4005 1-PORT :

3com SWITCH 4005 1-PORT. Maksymalna szybkość przesyłania danych: 48 Gbit/s. Pobór mocy: 300 W. Poziom zarządzania: Embedded Web server; 3Com Network Supervisor, Realna szybkość przesyłania danych: 35,7 Mbit/s, Wymiary produktu (SxGxW): 445 x 470 x 229 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie 3com SWITCH 4005 1-PORT oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.