Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

3com Switch 5 Nie zarządzany

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
3com
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Switch 5
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
3CFSU05-UK
Kategoria
Przełącznik jest urządzeniem, dzięki któremu możliwe jest połączenie komputerów w sieć (lokalną), o ile wszystkie komputery mają zainstalowane odpowiednie urządzenia. Przełączniki mogą być połączone szeregowo tworząc większą sieć i przechodząc w odmiany zarządzane i nie zarządzane. Nie zarządzane wersje, z reguły nie mogą filtrować danych i przesyłają wszystkie dane, które są do nich wprowadzane, są więc bardziej odpowiednie dla małych sieci. Przełączniki są łatwe do konfiguracji (wystarczy podłączyć kable sieciowe) i pozwalają na dzielenie się drukarką, miejscem w pamięci i innymi zasobami sieci domowej lub biurowej.
łącza sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez 3com: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 24 sie 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 13308
Statystyki oparte są o 75020 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 24-08-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73304 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 09 gru 2017 04:08:53
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu 3com Switch 5 Nie zarządzany:
To krótkie podsumowanie 3com Switch 5 Nie zarządzany arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
3com Switch 5, Unmanaged network switch, 0,1 Gbit/s, Ethernet, Ethernet, Fast Ethernet, Zasilanie, UL60950-1, CSA 22.2 No60950-1, EN60950-1, IEC6095-1
Długie podsumowanie opisu 3com Switch 5 Nie zarządzany :

3com Switch 5. Typ przełącznika: Unmanaged network switch. Maksymalna szybkość przesyłania danych: 0,1 Gbit/s. Protokół przełączenia: Ethernet, protokół Data link: Ethernet, Fast Ethernet. Diody LED: Zasilanie, Bezpieczeństwo: UL60950-1, CSA 22.2 No60950-1, EN60950-1, IEC6095-1, Certyfikaty: EMC: CFR Title 47, FCC Part 15, Subpart B Sections 15, 107 and 15, 109 Class B ICES-003 Class B,.... Pobór mocy: 1,6 W

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie 3com Switch 5 Nie zarządzany oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.