Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

3L Photo Laminating Cards. 140x190 mm. 5 pcs. folia do laminowania 5 szt.

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
3L
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Photo Laminating Cards. 140x190 mm. 5 pcs.
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
11530
Kategoria
Folie, np. plastikowe, wykorzystywane do pokrywania innych materiałów, np. do papieru.
Folie do laminowania
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez 3L: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 04 lis 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 3967
Statystyki oparte są o 82243 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 04-11-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 80359 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:26:21
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu 3L Photo Laminating Cards. 140x190 mm. 5 pcs. folia do laminowania 5 szt.:
To krótkie podsumowanie 3L Photo Laminating Cards. 140x190 mm. 5 pcs. folia do laminowania 5 szt. arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

3L Photo Laminating Cards. 140x190 mm. 5 pcs., 18 cm, 13 cm, 140 mm, 190 mm, 5 szt.

Długie podsumowanie opisu 3L Photo Laminating Cards. 140x190 mm. 5 pcs. folia do laminowania 5 szt.:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie 3L Photo Laminating Cards. 140x190 mm. 5 pcs. folia do laminowania 5 szt. oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

3L Photo Laminating Cards. 140x190 mm. 5 pcs.. Wewnętrzna wysokość: 18 cm, Wewnętrzna szerokość: 13 cm, Szerokość produktu: 140 mm. Ilość na paczkę: 5 szt.

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Customer service details