Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.
X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
3M
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
ATG 700
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
ATG700
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez 3M: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 19940
Statystyki oparte są o 86417 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 84442 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 18 maj 2018 16:00:34
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu 3M ATG 700 Ręczny:
To krótkie podsumowanie 3M ATG 700 Ręczny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

3M ATG 700, Ręczny, Ręczny, Przeświecający, Żółty, 1,27 cm, 1,9 cm, 55 m

Długie podsumowanie opisu 3M ATG 700 Ręczny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie 3M ATG 700 Ręczny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

3M ATG 700. Rozmiar układu: Ręczny, Model: Ręczny, Kolor produktu: Przeświecający, Żółty

Opis ogólny
Rozmiar układu *
Opis cech zewnętrznych produktu.
Ręczny
Model *
Cechy urządzenia.
Ręczny
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Przeświecający, Żółty
Opis ogólny
Minimalna szerokość rolki
1,27 cm
Maksymalna szerokość rolki
1,9 cm
Maksymalna długość roli
55 m
Customer service details