Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

3M Wall Mounting Screen Model WS180 ekran do rzutnika

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
3M
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Wall Mounting Screen Model WS180
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
WS180
Kategoria
Konstrukcja składająca się z ekranu i stelaża używana do wyświetlania obrazu z rzutnika.
Ekrany do rzutników
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez3M: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 18649
Statystyki oparte są o 95232 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93039 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 01 Apr 2019 19:22:23
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu 3M Wall Mounting Screen Model WS180 ekran do rzutnika:
To krótkie podsumowanie 3M Wall Mounting Screen Model WS180 ekran do rzutnika arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

3M Wall Mounting Screen Model WS180, 180 x 180 cm, Kwadrat, 221 x 1880 x 142 mm, 10,2 kg

Długie podsumowanie opisu 3M Wall Mounting Screen Model WS180 ekran do rzutnika:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie 3M Wall Mounting Screen Model WS180 ekran do rzutnika oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

3M Wall Mounting Screen Model WS180. Format nośnika (podajnik 1): Kwadrat

Wydajność
Całkowity rozmiar ekranu (szerokość x wysokość)
180 x 180 cm
Format nośnika (podajnik 1)
Kwadrat
Waga i rozmiary
Wymiary produktu (SxGxW)
221 x 1880 x 142 mm
Waga produktu
10,2 kg