Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Acomdata 640GB External HDD zewnętrzny dysk twarde Czarny, Szary

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Acomdata
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
640GB External HDD
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PDHD640USE-72
Kategoria
Samodzielny dysk magnetyczny, optyczny lub solid state drive - urządzenie pamięci masowej zbudowane w oparciu o pamięć flash, które podłącza się do komputera za pomocą USB, eSATA lub FireWire. Umożliwia przechowywanie i odzyskiwanie danych cyfrowych.
Zewnętrzne dyski twarde
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezAcomdata: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 3593
Statystyki oparte są o 91403 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 89352 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 09:56:35
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Acomdata 640GB External HDD zewnętrzny dysk twarde Czarny, Szary:
To krótkie podsumowanie Acomdata 640GB External HDD zewnętrzny dysk twarde Czarny, Szary arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Acomdata 640GB External HDD, 640 GB, 3.5", 2.0, 7200 RPM, Czarny, Szary

Długie podsumowanie opisu Acomdata 640GB External HDD zewnętrzny dysk twarde Czarny, Szary:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Acomdata 640GB External HDD zewnętrzny dysk twarde Czarny, Szary oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Acomdata 640GB External HDD. Pojemność HDD: 640 GB, Rozmiar HDD: 3.5". Wersja USB: 2.0. Szybkość HDD: 7200 RPM. Kolor produktu: Czarny, Szary

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Customer service details
Array