Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Adaptec Duo 64 - 2p 10 100 Autosensing full Duplex - PCI 64Bit modem

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Adaptec
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Duo 64 - 2p 10 100 Autosensing full Duplex - PCI 64Bit
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
ANA-62022 SGL
Kategoria
Urządzenie konwertujące sygnał cyfrowy z komputera w sygnał elektryczny, który może być przesyłany linią telefoniczną. Modem konwertuje odebrany sygnał elektryczny na dane cyfrowe wysyłane do komputera.
modemy
Jakość arkusza dokumentowego: tylko dane logistyczne
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Adaptec: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 09 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 2585
Statystyki oparte są o 75002 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 09-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73286 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 09 paź 2005
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Adaptec Duo 64 - 2p 10 100 Autosensing full Duplex - PCI 64Bit modem:
To krótkie podsumowanie Adaptec Duo 64 - 2p 10 100 Autosensing full Duplex - PCI 64Bit modem arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Adaptec Duo 64 - 2p 10 100 Autosensing full Duplex - PCI 64Bit
Długie podsumowanie opisu Adaptec Duo 64 - 2p 10 100 Autosensing full Duplex - PCI 64Bit modem :

Adaptec Duo 64 - 2p 10 100 Autosensing full Duplex - PCI 64Bit

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Adaptec Duo 64 - 2p 10 100 Autosensing full Duplex - PCI 64Bit modem oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.