Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Adaptec AVA-2904 Efigs Kit PCI FSCSI adapter

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Adaptec
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
AVA-2904 Efigs Kit PCI FSCSI
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
AVA-2904/EFIGS KIT
Kategoria
Elementy pozwalające na podłączenie komputera do sieci.
adaptery
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Adaptec: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 23 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 7568
Statystyki oparte są o 74584 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 23-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72864 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 21 sie 2017 03:36:34
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Adaptec AVA-2904 Efigs Kit PCI FSCSI adapter :
Krótki, edytorski opis Adaptec AVA-2904 Efigs Kit PCI FSCSI adapter

AVA-2904 Efigs Kit PCI FSCSI
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Adaptec AVA-2904 Efigs Kit PCI FSCSI adapter:
To krótkie podsumowanie Adaptec AVA-2904 Efigs Kit PCI FSCSI adapter arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Adaptec AVA-2904 Efigs Kit PCI FSCSI, PCI, 0 - 55 °C, 10 - 95%, 10 Mbit/s, 8-bit, Fast SCSI-2, PC
Długie podsumowanie opisu Adaptec AVA-2904 Efigs Kit PCI FSCSI adapter :

Adaptec AVA-2904 Efigs Kit PCI FSCSI. Interfejs hosta: PCI. Realna szybkość przesyłania danych: 10 Mbit/s, protokół Data link: 8-bit, Fast SCSI-2, Platforma: PC

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Adaptec AVA-2904 Efigs Kit PCI FSCSI adapter oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.