Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Allied Telesis AT-FS202/SC konwerter sieciowy 100 Mbit/s

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Allied Telesis
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
AT-FS202/SC
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
AT-FS202/SC
Kategoria
Urządzenie zmieniające sygnał na przewodzie miedzinym w sygnał przepływający przez światłowody, co pozwala firmie na wprowadzenie kabli światłowodowych bez potrzeby przeprowadzania innych zmian.
Network media converters
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezAllied Telesis: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 14932
Statystyki oparte są o 94994 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92816 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 10 Aug 2018 05:57:39
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Allied Telesis AT-FS202/SC konwerter sieciowy 100 Mbit/s:
To krótkie podsumowanie Allied Telesis AT-FS202/SC konwerter sieciowy 100 Mbit/s arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Allied Telesis AT-FS202/SC, 100 Mbit/s, 10/100Base-T, Przewodowa, 2000 m, UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE, 6 W

Długie podsumowanie opisu Allied Telesis AT-FS202/SC konwerter sieciowy 100 Mbit/s:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Allied Telesis AT-FS202/SC konwerter sieciowy 100 Mbit/s oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Allied Telesis AT-FS202/SC. Maksymalna szybkość przesyłania danych: 100 Mbit/s, Technologia okablowania: 10/100Base-T. Technologia łączności: Przewodowa. Maksymalny dystans transferu: 2000 m. Certyfikaty: UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE. Pobór mocy: 6 W

Sieć
Maksymalna szybkość przesyłania danych *
Maksymalna prędkość z jaką dane mogą być przesyłane z jednego urządzenia na drugie.
100 Mbit/s
Technologia okablowania
Rodzaj wydajności technologii kablowej; z uwzględnieniem włókna lub typu kabla.
10/100Base-T
Porty i interfejsy
Technologia łączności
The technology that enables connectivity of the device, e.g. wired or wireless.
Przewodowa
Wydajność
Maksymalny dystans transferu *
Największa odległość przez którą możliwe jest przesłanie danych.
2000 m
Konstrukcja
Diody LED
Yes
Certyfikaty
UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE
Moc
Pobór mocy
Ilość energii zużywanej przez ten model, wyrażona w watach. Typowe wartości podawane przez producentów to zużycie energii w trybie spoczynku, trybie czuwania / zawieszenia, typowego zastosowania, maksymalnego użytkowania.
6 W
Cechy zarządzania
Hot-swap
Yes
Obsługa funkcji Plug & Play
Informuje czy dany produkt obsługuje funkcję "podłącz i graj" ("plug & play"). Podłącz i graj jest rodzajem urządzenia bądź oprogramowania, które może być używane natychmiast po jego podłączeniu, w przeciwieństwie do urządzeń bądź oprogramowania wymagających konfiguracji.
Yes
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
320 g
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
0 - 40 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.
-25 - 70 °C
Zakres wilgotności względnej
10 - 90%
Dopuszczalna wilgotność względna
5 - 95%
Pozostałe funkcje
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
105 x 95 x 25 mm
Standardowe rozwiązania komunikacyjne
Interfejs do podłączania poszczególnych części wyposażenia. Port USB stał się jednym z najpopularniejszych interfejsów przewodowego łączenia urządzeń peryferyjnych. USB 2.0 obsługuje prędkości do 480 Megabitów/sekundę (USB 1: 12Mbit/s). Interfejst FireWire znany jest również jako standard IEEE 1394. Udoskonalony IDE (EIDE) określa się czasem jako Fast ATA, Fast IDE lub ATA-2.
SC, Fast Ethernet
Złącze(a)
SC
Zasilanie
100-120V AC/60Hz, 220-240V AC/50Hz
Wielkość tabeli adresów
Wielkość tabeli adresów dla tej konfiguracji, wyrażona w ilości wpisów.
2024 wejścia
Pełny dupleks
System Full-duplex umożliwia komunikację w obu kierunkach oraz, w odróżnieniu od half-duplex, pozwala na to, aby odbywała się jednocześnie.
Yes
Państwo Dystrybutor
Deutschland 1 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)