Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Allied Telesis 10/100TX to 100FX (SC) single-mode fiber converter konwerter sieciowy 100 Mbit/s

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Allied Telesis
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
10/100TX to 100FX (SC) single-mode fiber converter
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
AT-FS232SC/2-20
Kategoria
Urządzenie zmieniające sygnał na przewodzie miedzinym w sygnał przepływający przez światłowody, co pozwala firmie na wprowadzenie kabli światłowodowych bez potrzeby przeprowadzania innych zmian.
Network media converters
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezAllied Telesis: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 6582
Statystyki oparte są o 95124 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92934 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:19:38
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Allied Telesis 10/100TX to 100FX (SC) single-mode fiber converter konwerter sieciowy 100 Mbit/s:
To krótkie podsumowanie Allied Telesis 10/100TX to 100FX (SC) single-mode fiber converter konwerter sieciowy 100 Mbit/s arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Allied Telesis 10/100TX to 100FX (SC) single-mode fiber converter, 100 Mbit/s, 2048 wejścia

Długie podsumowanie opisu Allied Telesis 10/100TX to 100FX (SC) single-mode fiber converter konwerter sieciowy 100 Mbit/s:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Allied Telesis 10/100TX to 100FX (SC) single-mode fiber converter konwerter sieciowy 100 Mbit/s oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Allied Telesis 10/100TX to 100FX (SC) single-mode fiber converter. Maksymalna szybkość przesyłania danych: 100 Mbit/s. Wielkość tabeli adresów: 2048 wejścia

Sieć
Maksymalna szybkość przesyłania danych *
Maksymalna prędkość z jaką dane mogą być przesyłane z jednego urządzenia na drugie.
100 Mbit/s
Pozostałe funkcje
Wielkość tabeli adresów
Wielkość tabeli adresów dla tej konfiguracji, wyrażona w ilości wpisów.
2048 wejścia