Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Allied Telesis AT-G8SX Gigabit Interface Converter konwerter sieciowy 1000 Mbit/s 850 nm

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Allied Telesis
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
AT-G8SX Gigabit Interface Converter
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
AT-G8SX
Kategoria
Urządzenie zmieniające sygnał na przewodzie miedzinym w sygnał przepływający przez światłowody, co pozwala firmie na wprowadzenie kabli światłowodowych bez potrzeby przeprowadzania innych zmian.
Network media converters
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezAllied Telesis: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 15289
Statystyki oparte są o 95124 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92934 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 18 Dec 2018 19:56:16
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Allied Telesis AT-G8SX Gigabit Interface Converter konwerter sieciowy 1000 Mbit/s 850 nm:
To krótkie podsumowanie Allied Telesis AT-G8SX Gigabit Interface Converter konwerter sieciowy 1000 Mbit/s 850 nm arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Allied Telesis AT-G8SX Gigabit Interface Converter, 1000 Mbit/s, 1000SX, 550 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C

Długie podsumowanie opisu Allied Telesis AT-G8SX Gigabit Interface Converter konwerter sieciowy 1000 Mbit/s 850 nm:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Allied Telesis AT-G8SX Gigabit Interface Converter konwerter sieciowy 1000 Mbit/s 850 nm oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Allied Telesis AT-G8SX Gigabit Interface Converter. Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1000 Mbit/s, Technologia okablowania: 1000SX. Maksymalny dystans transferu: 550 m, Długość fali: 850 nm. Standardowe rozwiązania komunikacyjne: SC, Rodzaj światłowodu: 62.5/125 µm

Sieć
Maksymalna szybkość przesyłania danych *
Maksymalna prędkość z jaką dane mogą być przesyłane z jednego urządzenia na drugie.
1000 Mbit/s
Technologia okablowania
Rodzaj wydajności technologii kablowej; z uwzględnieniem włókna lub typu kabla.
1000SX
Wydajność
Maksymalny dystans transferu *
Największa odległość przez którą możliwe jest przesłanie danych.
550 m
Długość fali *
Najmniejsza odległość pomiędzy dwoma powtarzającymi się fragmentami fali. Długość fali określa jej cechy, np. czerwone światło ma inną długość fali niż światło niebieskie.
850 nm
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
0 - 70 °C
Warunki pracy
Zakres temperatur (przechowywanie)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.
-40 - 85 °C
Zakres wilgotności względnej
5 - 95%
Dopuszczalna wilgotność względna
5 - 95%
Pozostałe funkcje
Standardowe rozwiązania komunikacyjne
Interfejs do podłączania poszczególnych części wyposażenia. Port USB stał się jednym z najpopularniejszych interfejsów przewodowego łączenia urządzeń peryferyjnych. USB 2.0 obsługuje prędkości do 480 Megabitów/sekundę (USB 1: 12Mbit/s). Interfejst FireWire znany jest również jako standard IEEE 1394. Udoskonalony IDE (EIDE) określa się czasem jako Fast ATA, Fast IDE lub ATA-2.
SC
Rodzaj światłowodu
62.5/125 µm
Państwo Dystrybutor
France 1 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
Deutschland 1 distributor(s)