Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Allied Telesis 10/100FX x 16 ports Fast Ethernet Layer 3 switch Zarządzany L3 Biały

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Allied Telesis
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
10/100FX x 16 ports Fast Ethernet Layer 3 switch
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
AT-RP16FI/SC-50 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0767035148915
Kategoria
Przełącznik jest urządzeniem, dzięki któremu możliwe jest połączenie komputerów w sieć (lokalną), o ile wszystkie komputery mają zainstalowane odpowiednie urządzenia. Przełączniki mogą być połączone szeregowo tworząc większą sieć i przechodząc w odmiany zarządzane i nie zarządzane. Nie zarządzane wersje, z reguły nie mogą filtrować danych i przesyłają wszystkie dane, które są do nich wprowadzane, są więc bardziej odpowiednie dla małych sieci. Przełączniki są łatwe do konfiguracji (wystarczy podłączyć kable sieciowe) i pozwalają na dzielenie się drukarką, miejscem w pamięci i innymi zasobami sieci domowej lub biurowej.
Łącza sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezAllied Telesis: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 10763
Statystyki oparte są o 95107 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92905 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:19:21
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Allied Telesis 10/100FX x 16 ports Fast Ethernet Layer 3 switch Zarządzany L3 Biały:
To krótkie podsumowanie Allied Telesis 10/100FX x 16 ports Fast Ethernet Layer 3 switch Zarządzany L3 Biały arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Allied Telesis 10/100FX x 16 ports Fast Ethernet Layer 3 switch, Zarządzany, L3

Długie podsumowanie opisu Allied Telesis 10/100FX x 16 ports Fast Ethernet Layer 3 switch Zarządzany L3 Biały:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Allied Telesis 10/100FX x 16 ports Fast Ethernet Layer 3 switch Zarządzany L3 Biały oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Allied Telesis 10/100FX x 16 ports Fast Ethernet Layer 3 switch. Typ przełącznika: Zarządzany, Przełącznik wielowarstwowy: L3. Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 16. Wielkość tabeli adresów: 8192 wejścia, Przepustowość rutowania/przełączania: 9,6 Gbit/s. Standardy komunikacyjne: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.2,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ac,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3u,IEEE...

Cechy zarządzania
Typ przełącznika *
Rodzaj przełącznika, który posiada urządzenie.
Zarządzany
Przełącznik wielowarstwowy
Przełącznik sieciowy to urządzenie sieciowe, które łączy segmenty sieci komputerowej. Przełącznik posiada kilka warstw, warstwa 2 (most sieciowy, łączenie małej liczby urządzeń) czy warstwa 4 (m.in. działa jako firewall).
L3
Obsługa jakość serwisu (QoS)
Yes
Porty i interfejsy
Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet *
Liczba portów (gniazd) RJ-45 Ethernet.
16
Ilość portów Gigabit Ethernet
2
Sieć
Standardy komunikacyjne *
Standard pracy sieci, np. IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g.
IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.2,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ac,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
Przesyłanie danych
Przepustowość rutowania/przełączania *
Ilość przesłanych danych na sekundę.
9,6 Gbit/s
Wielkość tabeli adresów *
Wielkość tabeli adresów dla tej konfiguracji, wyrażona w ilości wpisów.
8192 wejścia
Store-and-forward
Yes
Maksymalna szybkość przesyłania danych
1 Gbit/s
Pamięci bufora pakietów
4 MB
Ochrona
Funkcje DHCP
DHCP server,DHCP client
Konstrukcja
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Biały
Wydajność
Poziom hałasu
Poziom niepożądanego hałasu w tle, wyrażany zwykle w decybelach (db).
46 dB
Wydajność
MTBF (Średni okres międzyawaryjny)
Model statystyczny używany do wykazywania niezawodności produktu/ mechanizmu; wyrażony w godzinach i procentach cyklu pracy. Liczba ta (w godzinach) nie wyraża średniego czasu przed awarią dla danego mechanizmu / jednostki.
120000 h
Moc
Pobór mocy
Ilość energii zużywanej przez ten model, wyrażona w watach. Typowe wartości podawane przez producentów to zużycie energii w trybie spoczynku, trybie czuwania / zawieszenia, typowego zastosowania, maksymalnego użytkowania.
95 W
Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE)
Obsługa PoE *
Urządzenie obsługuje Power over Ethernet (PoE), technologię przesyłu energii elektrycznej za pomocą kabli Ethernet do urządzeń peryferyjnych będących elementami sieci. Umożliwia to przesłanie zarówno danych, jak i prądu elektrycznego do urządzeń takich jak punkty dostępu bezprzewodowego lub kamery IP przez pojedynczy kabel.
No
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
0 - 40 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.
-25 - 70 °C
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.)
0 - 3050 m
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
6,4 kg
Dane opakowania
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
8 kg
Pozostałe funkcje
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
440 x 356 x 66 mm
Dopuszczalna wilgotność względna
Zakres wilgotności względnej, bez kondensacji, w którym niepracujący produkt może być przechowywany.
0 - 95%
Zasilanie
100-240 VAC, 50-60Hz
Wi-Fi
Popularna technologia umożliwiająca przesyłanie danych i bezprzewodowe połączenie z internetem z wykorzystaniem fali radiowych.
No
Wskaźnik LED połączenia
Yes