Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Allied Telesis 8 GBIC line card przełącznik

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Allied Telesis
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
8 GBIC line card
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
AT-SB4441-V2 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Przełącznik łączy segmenty sieci lub urządzenia sieciowe. Nazwa zwykle odnosi się do sieciowego mostu z wieloma portami przetwarzającego dane w warstwie łącza danych (warstwa 2) modelu OSI. Przełączniki, które dodatkowo przetwarzają dane w warstwie 3 i wyżej zwykle nazywane są przełącznikami wielowartswowymi. Przełącznik zbudowany jest z komponentów przełączników sieciowych.
Przełączniki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezAllied Telesis: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 8914
Statystyki oparte są o 95176 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92991 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 17 Mar 2020 13:27:45
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Allied Telesis 8 GBIC line card przełącznik:
To krótkie podsumowanie Allied Telesis 8 GBIC line card przełącznik arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Allied Telesis 8 GBIC line card, 310500 h, Przewodowa, 1000Base-X, Ethernet, Fast-Ethernet, 50 W, 2,3 kg

Długie podsumowanie opisu Allied Telesis 8 GBIC line card przełącznik:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Allied Telesis 8 GBIC line card przełącznik oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Allied Telesis 8 GBIC line card. MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 310500 h. Technologia łączności: Przewodowa, Technologia okablowania: 1000Base-X, Cechy sieci: Ethernet, Fast-Ethernet. Pobór mocy: 50 W. Waga produktu: 2,3 kg. Inne połączenia: 8x1000X

Cechy
Wewnętrzny
Urządzenie jest wbudowane lub musi zostać wbudowane (Tak/Nie). Jeśli nie, onacza to, że urządzenie podłączane jest zewnętrznie za pomocą kabla bądź bezprzewodowo.
Yes
Diody LED
Yes
MTBF (Średni okres międzyawaryjny)
Model statystyczny używany do wykazywania niezawodności produktu/ mechanizmu; wyrażony w godzinach i procentach cyklu pracy. Liczba ta (w godzinach) nie wyraża średniego czasu przed awarią dla danego mechanizmu / jednostki.
310500 h
Sieć
Technologia łączności
The technology that enables connectivity of the device, e.g. wired or wireless.
Przewodowa
Technologia okablowania
Rodzaj wydajności technologii kablowej; z uwzględnieniem włókna lub typu kabla.
1000Base-X
Sieć
Cechy sieci
Ethernet, Fast-Ethernet
Moc
Pobór mocy
Ilość energii zużywanej przez ten model, wyrażona w watach. Typowe wartości podawane przez producentów to zużycie energii w trybie spoczynku, trybie czuwania / zawieszenia, typowego zastosowania, maksymalnego użytkowania.
50 W
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
2,3 kg
Porty i interfejsy
Inne połączenia
Interfejs ynajdujący się na urządzeniu, do którego można podłączyć inne urządzenie.
8x1000X