Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

APC AR8207BLK część obudowy do komputera Wentylator

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
APC
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
AR8207BLK
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
AR8207BLK
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0731304120216 show
Kategoria
Elementy obudowy komputera.
Częsci do obudowy do komputerów
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezAPC: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 57026
Statystyki oparte są o 90237 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 88219 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 13 gru 2019 10:36:30
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu APC AR8207BLK część obudowy do komputera Wentylator:
To krótkie podsumowanie APC AR8207BLK część obudowy do komputera Wentylator arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

APC AR8207BLK, Wentylator, Czarny, 318 mm, 175 mm, 54 mm, 1,82 kg

Długie podsumowanie opisu APC AR8207BLK część obudowy do komputera Wentylator:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie APC AR8207BLK część obudowy do komputera Wentylator oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

APC AR8207BLK. Model: Wentylator, Kolor produktu: Czarny. Szerokość produktu: 318 mm, Głębokość produktu: 175 mm, Wysokość produktu: 54 mm

Cechy
Model *
Cechy urządzenia.
Wentylator
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
Waga i rozmiary
Szerokość produktu
Miara szerokości.
318 mm
Głębokość produktu
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
175 mm
Wysokość produktu
Wysokość produktu.
54 mm
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
1,82 kg
Państwo Dystrybutor
Nederland 3 distributor(s)
United Kingdom 4 distributor(s)
España 3 distributor(s)
France 2 distributor(s)
Magyarország 3 distributor(s)
Italia 3 distributor(s)
Sverige 2 distributor(s)
Deutschland 6 distributor(s)
Österreich 2 distributor(s)
Czech Republic 1 distributor(s)
Switzerland 3 distributor(s)
Perú 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Belgium 2 distributor(s)
Suomi 1 distributor(s)
Australia 4 distributor(s)
Bulgaria 1 distributor(s)
Customer service details
X