Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

APC Auto Air Converter 12Volt to 220Volt Ciemnoszary adapter zasilający/ inwentor

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
APC
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Auto Air Converter 12Volt to 220Volt
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PNOTEAC75-EC
Kategoria
Adapter zasilający łączy urządzenie z gniazdem elektrycznym za pomocą wtyczki. Używany z urządzeniami elektrycznymi, które wymagają zasilania, ale nie mają wbudowanych elementów do pobierania prądu. Inwerter to urządzenie lub układ elektroniczny, które konwertuje prąd stały na prąd przemienny.
adaptery zasilające i inwentory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez APC: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 8776
Statystyki oparte są o 75034 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73322 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 02 wrz 2017 05:31:40
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu APC Auto Air Converter 12Volt to 220Volt Ciemnoszary adapter zasilający/ inwentor:
To krótkie podsumowanie APC Auto Air Converter 12Volt to 220Volt Ciemnoszary adapter zasilający/ inwentor arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
APC Auto Air Converter 12Volt to 220Volt, 230 V, 75 W, Ciemnoszary, 410 g, 114,3 x 38,1 x 76,2 mm
Długie podsumowanie opisu APC Auto Air Converter 12Volt to 220Volt Ciemnoszary adapter zasilający/ inwentor :

APC Auto Air Converter 12Volt to 220Volt. Napięcie operacyjne: 230 V, Pojemność: 75 W. Kolor produktu: Ciemnoszary. Waga produktu: 410 g. Wymiary produktu (SxGxW): 114,3 x 38,1 x 76,2 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie APC Auto Air Converter 12Volt to 220Volt Ciemnoszary adapter zasilający/ inwentor oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Zarządzanie energią
Napięcie operacyjne
230 V
Pojemność
75 W
Design
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Ciemnoszary
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
410 g
Pozostałe właściwości
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
114,3 x 38,1 x 76,2 mm
Specyfikacja
75 Watts of continuous power, AC Outlet, Airline Adapter, Automobile Adapter
Państwo Dystrybutor
Österreich 1 distributor(s)
X