Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

APC PTEL2 Beżowy wspomaganie linii

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
APC
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
PTEL2
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PTEL2 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
7313040004338 show
Kategoria
Urządzenie poprawiające jakość zasilania sprzętu elektrycznego.
wspomaganie linii
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez APC: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 101053
Statystyki oparte są o 74970 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73259 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 06 lis 2017 03:24:02
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: 10 lat - wymiana lub naprawa
Długa nazwa produktu APC PTEL2 Beżowy wspomaganie linii :
Krótki, edytorski opis APC PTEL2 Beżowy wspomaganie linii

RJ-45, 68g, 1 ns
Więcej>>>

APC PTEL2 Beżowy wspomaganie linii:
Oficjalny tekst marketingowy APC PTEL2 Beżowy wspomaganie linii został dodany przez producenta
Zaawansowana ochrona przed szkodliwymi przejściowymi zaburzeniami zasilania na komputerowych łączach danych, łączach audio-wideo i sieciowych.

Komponenty filtra przepięciowego SurgeArrest takie jak MOV i bezpiecznik termiczny zapewniają natychmiastową reakcję na uderzenie pioruna i zwarcia w okablowaniu. Jeśli komponenty filtra zostaną uszkodzone z powodu impulsu elektrycznego lub przeciążenia, nadwyżka energii nie dociera do Twojego sprzętu. W przeciwieństwie do innych filtrów przeciwprzepięciowych, filtr Surge Protector APC odłącza sprzęt od zasilania po uszkodzeniu obwodów filtra.
Krótkie podsumowanie opisu APC PTEL2 Beżowy wspomaganie linii:
To krótkie podsumowanie APC PTEL2 Beżowy wspomaganie linii arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
APC PTEL2, 47 mm, 28 mm, 103 mm, 60 g
Długie podsumowanie opisu APC PTEL2 Beżowy wspomaganie linii :

APC PTEL2. Szerokość produktu: 47 mm, Długość urządzenia: 28 mm, Wysokość urządzenia: 103 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie APC PTEL2 Beżowy wspomaganie linii oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Szczegóły Techniczne
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Beżowy
Zgodność z RoHS
Restriction of Hazardous Substances (RoHS) służy ograniczeniu użycia pewnych niebezpiecznych substancji powszechnie stosowanych w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. Każdy produkt zgodny z RoHS badany jest na obecność ołowiu (Pb), kadmu (Cd), rtęci (Hg), sześciowartościowego chromu (Hex-Cr), polibromowanych bifenyli (PBB) i polibromowego eteru (PBDE). PBB i PBDE są to środki zmniejszające palność używane w przypadku kilku rodzajów plastiku. Dla kadmu i sześciowartościowego chromu, poziom musi być mniejszy niż 0,01% substancji wagowych w surowym jednorodnym materiale. W przypadku ołowiu, PBB i PBDE, może ich być nie więcej niż 0,1%, w przeliczeniu na masę surowego jednorodnego materiału. Każdy element zgodny z RoHS musi zawierać 100 ppm lub mniej rtęci przy czym nie może być ona celowo dodana do elementu. W UE niektóry sprzęt wojskowy i medyczny został zwolnione z przestrzegania RoHS.
Yes
Certyfikaty
CSA, UL 497A, UL
Waga i rozmiary
Szerokość produktu
Miara szerokości.
47 mm
Długość urządzenia
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
28 mm
Wysokość urządzenia
Wysokość produktu.
103 mm
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
60 g
Państwo Dystrybutor
Nederland 2 distributor(s)
United Kingdom 5 distributor(s)
Portugal 1 distributor(s)
Polska 1 distributor(s)
France 2 distributor(s)
Deutschland 5 distributor(s)
Czech Republic 1 distributor(s)
Italia 2 distributor(s)
México 1 distributor(s)
Uruguay 1 distributor(s)
Magyarország 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Belgium 1 distributor(s)
Switzerland 1 distributor(s)
Australia 11 distributor(s)
España 1 distributor(s)
Sverige 1 distributor(s)
Suomi 1 distributor(s)
X