Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Apple Optical Pro Mouse 1Btn USB Mac white USB Optyczny 400DPI Biały myszka

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Apple
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Optical Pro Mouse 1Btn USB Mac white
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
M8690G/A
Kategoria
Myszka jest drugim najważniejszym sposobem komunikowania się z komputerem. Proszę zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego rodzaju połączenia podczas zakupu myszki. Istnieją trzy różne rodzaje: - USB jest najbardziej nowoczesne. Można je rozpoznać po prostokątnym złączu. - złącza PS/2 są okrągłe. Ten typ połączeń jest powszechnie wykorzystywany w komputerach PC. - Bluetooth jest kolejną nowoczesną (bezprzewodową) metodą łączenia.
myszki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Apple: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 10762
Statystyki oparte są o 74624 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72898 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 22 lis 2017 18:44:28
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Apple Optical Pro Mouse 1Btn USB Mac white USB Optyczny 400DPI Biały myszka :
Krótki, edytorski opis Apple Optical Pro Mouse 1Btn USB Mac white USB Optyczny 400DPI Biały myszka

Apple Optical Pro Mouse 1Btn USB Mac - Wit
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Apple Optical Pro Mouse 1Btn USB Mac white USB Optyczny 400DPI Biały myszka:
To krótkie podsumowanie Apple Optical Pro Mouse 1Btn USB Mac white USB Optyczny 400DPI Biały myszka arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Apple Optical Pro Mouse 1Btn USB Mac white, Optyczny, USB, 400 DPI, Biały
Długie podsumowanie opisu Apple Optical Pro Mouse 1Btn USB Mac white USB Optyczny 400DPI Biały myszka :

Apple Optical Pro Mouse 1Btn USB Mac white. Technologia wykrywania ruchu: Optyczny, Interfejs urządzenia: USB, Rozdzielczość ruchu: 400 DPI, Liczba przycisków: 1. Kolor produktu: Biały

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Apple Optical Pro Mouse 1Btn USB Mac white USB Optyczny 400DPI Biały myszka oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.