Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

ASUS M5/S5 AC Adapter 50 W adapter zasilający/ inwentor

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
ASUS
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
M5/S5 AC Adapter 50 W
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
04-266000445
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
4719543202500
Kategoria
Adapter zasilający łączy urządzenie z gniazdem elektrycznym za pomocą wtyczki. Używany z urządzeniami elektrycznymi, które wymagają zasilania, ale nie mają wbudowanych elementów do pobierania prądu. Inwerter to urządzenie lub układ elektroniczny, które konwertuje prąd stały na prąd przemienny.
Adaptery zasilające i inwentory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezASUS: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 20161
Statystyki oparte są o 95265 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93073 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 Dec 2018 07:22:30
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu ASUS M5/S5 AC Adapter 50 W adapter zasilający/ inwentor:
To krótkie podsumowanie ASUS M5/S5 AC Adapter 50 W adapter zasilający/ inwentor arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

ASUS M5/S5 AC Adapter 50 W, 50 W

Długie podsumowanie opisu ASUS M5/S5 AC Adapter 50 W adapter zasilający/ inwentor:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie ASUS M5/S5 AC Adapter 50 W adapter zasilający/ inwentor oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

ASUS M5/S5 AC Adapter 50 W. Pojemność: 50 W

Moc
Pojemność
50 W
Państwo Dystrybutor
Deutschland 3 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)